Hangi Amazon Echo Show’u satın almalıyım?


Amazon Echo Show 10, Eylül 2020’de duyurulduktan sonra 25 Şubat’ta bugün satışa çıktı. 3. nesil Echo Show 10, tasarım konusunda Nest Hub’dan biraz ilham alıyor. Bununla birlikte, cihaz, kullanıcıların hareketini algılamak için bilgisayar görüşüne ve ses tabanlı yerelleştirmeye dayanan ve kullanıcıyı çerçevede tutan, dönen 10 inçlik bir HD ekrana sahiptir. Bu nedenle, yakınlaştırma araması sırasında hareket ederseniz, ekran da dönecektir. Ancak, satın alma işleminizden en iyi şekilde yararlanmak için gerçekten 250 $ harcamanız gerekiyor mu? Hangi Amazon Echo Show’u satın almalısınız? İşte mevcut Echo Show cihazlarının karşılaştırması.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Amazon Echo Show 10 ne zaman satın alınır?

Yankı Gösterisi 10

Amazon Echo Show 10, mükemmel bir ses kalitesi sunan iki adet bir inçlik tweeter’a ve bir adet 3 inçlik woofer’a sahiptir. Amazon AZ1 Neural Edge ile ikinci bir işlemcinin eşlik ettiği MediaTek 8183 tarafından desteklenmektedir. İkincisinin gelecekte daha iyi konuşma tanıma için mevcut olduğu söyleniyor. 1.280 x 800 çözünürlüğe sahip 10.1 inç HD ekrana sahiptir.

En iyi medya tüketimi deneyimine ihtiyacınız varsa ve görüntülü görüşmeler sırasında çok hareket ediyorsanız Amazon Echo Show 10’u satın alın. Bir görüşme yaparken veya içerik izlerken otomatik olarak size dönecektir. Alexa uygulamasına, Skype’a, Echo Spot’a veya Echo Show’a sahip olan herkesle bağlantı kurmanıza olanak tanır. Daha iyi gizlilik kontrolleri için deklanşöre sahip 13 MP kamera vardır. Eğlence için en iyi Echo Show’dur..

Bunlara ek olarak, akıllı hoparlörünüzün bir gözetim cihazı olarak ikiye katlanmasını istiyorsanız, Amazon Echo Show 10’u satın almalısınız. Alexa komutuyla acil servisleri aramasına izin veren bir Guard Plus güvenlik sistemi ile birlikte gelir. Hoparlör mikrofonlarınız aracılığıyla duman ve cam kırılma alarmlarının seslerini de izleyebilir. Hareket uyarılarına yanıt veren ev otomasyonu kurabilirsiniz. Herhangi bir hareketi bulmak ve sizi uyarmak için bir odayı otomatik olarak tarayabilir. Ayrıca ekranı her iki yönde 175 derece dönebilir.

Amazon Echo Show 10’u Satın Alın

Amazon Echo Show 8 ne zaman satın alınır?

Amazon Yankı Gösterisi 8

Amazon Echo Show 8 ortanca çocuktur. Üst düzey ve düşük kaliteli cihazlardan en iyi özelliği alır. Echo Show 5’ten daha büyük ve Echo Show 10’dan daha küçüktür. Ses kalitesi, daha küçük olan Show 5’ten daha iyidir, çünkü hoparlör sayısı iki katına çıkar (kanal başına 10W’lık iki 2 inçlik hoparlöre karşı bir 1,7-inçlik hoparlör) inç hoparlör, kanal başına 4W). Ancak ekran 1280×800 piksel çözünürlükte aynı kalıyor.

Ayrıca yerleşik bir kamera deklanşörü ve bir mikrofon/kamera kapatma düğmesi ile birlikte gelir. Bunlar, kullanıcıların cihazın onları izlemediğini veya dinlemediğini fiziksel olarak doğrulamasını sağlar. Amazon’un Certified for Humans programı sayesinde, akıllı ev cihazlarınızı “mücadelesiz, kurcalamasız ve stressiz” şekilde kurabilir ve kontrol edebilirsiniz. Ancak, 1 MP ön kamera ile en iyi görüntülü görüşme deneyimini elde edemezsiniz.

Echo Show 8’in çoğu insan için mükemmel olduğunu düşünüyoruz. Echo Show 10’dan daha ucuzdur ve mükemmel ses kalitesi sunabilir.

Amazon Echo Show 8’i Satın Alın

Amazon Echo Show 5 ne zaman satın alınır?

Amazon Yankı Gösterisi 5

Echo Show 5, Echo Show grubunun en küçüğüdür. Gününüzü yönetmenize, bir bakışta eğlendirmeye ve sizi arkadaşlarınız ve ailenizle buluşturmaya hazır kompakt 5,5 inç ekrana sahiptir. Filmleri, haberleri ve TV şovlarını izleyebilir, şarkıları, radyo istasyonlarını ve sesli kitapları dinleyebilirsiniz. Ancak, deneyimin Echo Show 8 kadar iyi olmasını beklemeyin.

1MP sensöre sahip olduğu için görüntülü aramalar da bu konuda pek iyi olmayacak. 1,65 inç dahili hoparlör alırsınız. Harici hoparlörlerle kullanım için 3,5 mm stereo ses çıkışı. Ayrıca, mobil cihazınızdan Echo Show 5’e veya Echo Show 5’ten Bluetooth hoparlörünüze ses akışı için Gelişmiş Ses Dağıtım Profili (A2DP) desteği. Echo Show 5 ile her yere sığabilecek bir cihaza sahip olursunuz.

Echo Show 5’i satın alın, Alexa özellikli akıllı hoparlörünüzün mümkün olduğunca küçük olmasını ve yine de iyi bir ekran deneyimi sunmasını istiyorsanız.

amazon Echo Show 5’i satın alın