Halka benzeri tasarımıyla Sony LinkBuds resmi olarak 179,99 dolara satılıyor


Sony LinkBuds, kullanıcılara konuşurken, oyun oynarken veya müzik dinlerken çıkarılmaları gerekmeyen yeni bir çözüm sunarak yepyeni bir dinleme deneyimi sağlayan benzersiz bir şekil ve tasarıma sahiptir.


Sony, halka benzeri yeni bir tasarıma sahip yeni LinkBuds TWS kulaklıklarını resmen tanıttı. Eşsiz şekil ve tasarım, kullanıcılara konuşurken, oyun oynarken veya müzik dinlerken çıkarılmaları gerekmeyen yeni bir çözüm sunarak yepyeni bir dinleme deneyimi sunar.


Sony, mew TWS kulakiçi kulaklıkların her zaman bağlı kalabileceğini ve “ses şeffaflığı, ultra küçük süper uyum ve kristal netliğinde ses ve çağrı kalitesi ile açık halka tasarımının yardımıyla” diyor. Yeni kulaklıklar, kullanıcının müzik dinlerken zahmetsizce ve kesintiye uğramadan iletişim kurmasını sağlayarak çevredeki ortama izin verir. Konuşmayı tanıdığında sesi duraklatabilen yerleşik yazılım özellikleri vardır.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU
Sony LinkBuds WF-L900 beyaz kulak içi

Kaynak: Sony

Sony LinkBuds ayrıca, sıkıştırılmış müzikleri daha yüksek bir kaliteye geri yükleyerek kulaklıklardan daha iyi ses çıkarmasını sağlayan yerleşik DSEE’ye (Dijital Ses İyileştirme Motoru) sahiptir. V1 işlemci cihaza güç sağlar ve 12 mm’lik halka sürücü “iyi dengelenmiş bir ses” deneyimi sağlar.

Kulaklıkları kontrol etmek için kullanıcılar, esasen hareket kontrolüne benzeyen Geniş Alan Dokunma özelliğini kullanabilecekler. Kullanıcıların müziği atlamak, duraklatmak veya ayarlardaki farklı seçenekler arasından seçim yapmak için kulaklarının veya başlarının ön tarafına iki veya üç kez dokunmasına olanak tanır. Sesi kontrol etmek için LinkBuds’a dokunulması gerekmez. Kulaklıklar, sesli asistanları etkinleştirmek için “OK Google” ve “Alexa” tetikleyici kelimeleri de destekler. Sony LinkBuds, Google’ın Hızlı Eşleştirme özelliğini de destekleyerek kullanıcıların Android Akıllı Telefonlara ve Windows dizüstü bilgisayarlara zahmetsizce bağlanmasını sağlar.

Sony LinkBuds ayrıca IPX4 derecesine sahiptir, yani ter ve spor salonu antrenmanlarına dayanmaları gerekir, ancak suya batırılmak üzere tasarlanmamıştır. Kulaklıkların 5,5 saatlik pil ömrü vardır ve şarj kutusu 12 saat daha kullanım sağlar. 10 dakikalık şarj, 90 dakikalık oynatma süresi sağlar. Kulaklıklar, Birleşik Krallık ve ABD’de Amazon’da şimdiden ön siparişe açıldı ve 179,99 ABD Doları, 149,99 Sterlin ve 179,99 Euro’ya mal oluyor. Amazon İngiltere, ürünün 17 Şubat’ta piyasaya sürüleceğini ve kulaklıkların Gri ve Beyaz renklerde satışa sunulacağını söylüyor.

Sony LinkBuds WF-L900 siyah

Sony LinkBuds

Yeni TWS Sony LinkBuds, en sevdiğiniz müzikleri dinlemenizi ve surround sesinizi duymanızı sağlayan halka benzeri benzersiz bir açık kulak tasarımına sahiptir.