Güç bankamı nasıl saklamalıyım?


Güç bankamı nasıl saklamalıyım?

En iyi cevap: Herhangi bir şey yapmadan önce üreticinin talimatlarına bakmalısınız. Bundan sonra hatırlanması gereken iki şey var: asla tamamen boşalmasına izin vermeyin, aksi takdirde lityum piller alev alabilir (ve neden olabilir).

Taşınabilir güç bankaları oldukça kullanışlıdır. Bunları telefonunuz kapalıyken, bir VR kulaklığının içindeki sürenizi uzatmak için veya prizden uzaktayken kulaklıklar ve giyilebilir cihazlar gibi diğer aksesuarları çalışır durumda tutmak için kullanabilirsiniz.

Bunların herhangi birinin gerçekleşmesi için pil takımının çalışması gerekir. Onu çalışır durumda tutmanın bir kısmı da düzgün bir şekilde saklamaktır.

Yapmanız gereken ilk şey – ve bu, sahip olabileceğiniz tüm elektronik cihazlar için geçerlidir – yönergelere bakın. Bataryanızı üreten ve satan şirket, hepsi de ürüne ve nasıl bakılması gerektiğine aşina olan bir mühendis ve batarya uzmanlarından oluşan bir ekibe sahiptir.

Güç bankaları ve USB kabloları

(İmaj kredisi: Android Central)

Çevrimiçi tavsiye aramak iyi ve iyidir. Ancak kaynağa gitmek her zaman en iyi çözümdür. Muhtemelen bu talimatlar, onu serin ve kuru bir yerde tutmanızı ve asla tamamen boşalmasına izin vermemenizi söyleyecektir. Gerçekten bu kadar basit.