Grindpunk, hayallerimin Tony Hawk VR oyunu ve Quest’e geliyor


Ne bilmek istiyorsun

  • Grindpunk, VR kulaklıklar için birinci şahıs kaykay simülatörüdür.
  • Oyuncular, çeşitli kaykay parklarında serbest dolaşıma sahiptir ve kaykaylarında kayabilir, zıplayabilir, numaralar yapabilir ve hatta ters takla atabilir.
  • Oyunun bir alfası şu anda PC’de test ediliyor ve gelecekte daha sonra çıkması planlanan bir Meta Quest 2 sürümü var.

2000’lerin başları bir göstergeyse, pek çok insanın büyük hava alma ve bir kaykay ile çılgın numaralar yapma hayalleri vardır. Sorun şu ki, bir hata yaptığınızda veya inanılmaz derecede fiziksel olarak koordineli bir birey olmadığınızda, sonuçları korkunç olabilir. Neyse ki, Grindpunk günü kurtarmak ve oyuncuların bir sonraki Tony Hawk olma hayallerini acı çekmeden yaşamalarına izin vermek için burada.

Grindpunk’ın ilk büyük alfa yapısı geçtiğimiz birkaç gün içinde testçilerin beğenisine sunuldu ve sosyal medyadaki gönderiler (yeni sekmede açılır) Cidden etkileyiciydi. İster sadece gelişigüzel bir şekilde raylar üzerinde kayma ve birkaç olly patlatma, ister bir öğütme rayına düz bir şekilde geri takla atma olsun, oyunun fizik motoru, etkileyicilerin “sezgisel kontroller” olarak adlandırdığı özelliklerle tamamlanarak, oyunu izlenmesi gereken bir gösteri haline getirir.