Google’ın yeni Pixel 7’si uygun bir takasla ücretsiz olarak sizin olabilir


Google’ın yeni Pixel 7’si resmen dünyaya tanıtıldı. Pixel 6 serisi ile aldığımızı takip eden geliştirilmiş bir tasarıma ve daha güçlü teknik özelliklere sahip. En iyi yanı, hala en uygun fiyatlı amiral gemilerinden biri olması ve yeni bir akıllı telefon almak isteyen herkes için harika bir seçenek olması. En iyi yanı, belirli koşulları tamamladıktan sonra ücretsiz olarak alabileceğiniz için yeni Pixel 7’niz için 599 ABD doları ödemenize gerek olmamasıdır.


Yeni bir Google Pixel 7 için ön sipariş vermek, bugün yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri olabilir, çünkü şu anda bu gösterişli yeni cihazı tamamen ücretsiz olarak alabilirsiniz. Her şey, uygun bir cihazla ticaret yaptığınızda ve onu şirketin Magenta Max planında etkinleştirdiğinizde 24 aylık fatura kredisiyle ücretsiz bir Pixel 7 alabileceğiniz T-Mobile’da başlıyor. Elbette bu fırsat, bu operatöre geçmek isteyen yeni müşteriler için de geçerlidir. Ayrıca, T-Mobile’ın uygun planlarından birinde yeni bir hattı etkinleştirdiğinizde 24 ay boyunca 500$ tasarruf elde edeceğiniz için yeni telefonunuzu 99$’a alabilirsiniz. Ayrıca, uygun bir cihazda işlem yaparak ve uygun bir fiyat planına sahip olarak veya buna geçiş yaparak yüzde 50 indirim alabileceğiniz için, tasarruf etmek için üçüncü bir seçenek daha vardır.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

AT&T ayrıca, uygun bir akıllı telefonla ticaret yaptığınızda yeni bir Pixel 7’yi ücretsiz olarak almanıza izin veriyor, ancak bunun işe yaraması için uygun sınırsız planlardan birini seçmeniz veya mevcut planınızı yükseltmeniz de gerekiyor. 36 ay boyunca 800$’a kadar tasarruf elde edeceksiniz, ancak bu tamamen takas etmeyi seçtiğiniz cihaza bağlı olacaktır.

Verizon’un teklifleri ayrıca eski veya hasarlı telefonunuzu takas ettiğinizde size 700$ tasarruf sağlayacak, ancak başka bir operatörden geçiş yaptığınızda size 200$ hediye çeki verecek, bu da onu en heyecan verici seçeneklerden biri yapıyor. Aynısı mevcut BOGO anlaşması için de geçerlidir, ancak bu yalnızca bir Pixel 7 satın aldığınızda ve belirli bir 5G Sınırsız planıyla 700$’a varan tasarrufla başka bir tane aldığınızda geçerli olacaktır.

Google Piksel 7

Google Piksel 7

Yeni Google Pixel 7, tamamen yeni Google Tensor G2 yonga seti tarafından desteklenmektedir. Cihaz, 8 GB bellekle birleştirilmiştir ve 128/256 GB depolama katmanlarına sahiptir. Telefon, önemli ölçüde geliştirilmiş bir kamera sistemi ile birlikte gelir ve son nesle göre daha taşınabilirdir. Pixel 7, Obsidian, Lemongrass ve Snow renklerinde mevcuttur.

Son olarak, 128 GB depolama modelinin 599 dolara satıldığı ve 100 dolarlık bir Amazon.com Hediye Kartı ile birlikte geldiği Amazon.com’a gidebilirsiniz. 256 GB seçeneğini de seçebilirsiniz, çünkü bu 699 dolara satılıyor ve yine de 100 dolarlık bir Amazon Hediye Kartı alıyorsunuz. Aynı cihazları Best Buy’da aynı fiyat etiketiyle bulacaksınız, ancak yalnızca 256 GB depolama varyantı ile 100 ABD doları değerinde bir hediye çeki alacaksınız.