Google’dan Pixelbook Go, oyun monitörleri ve daha fazlası satışta


Google Pixelbook Go, ASUS Chromebook’lar ve daha fazlasını indirimde bulabileceğiniz Amazon.com’daki en son fırsatlara göz atın


Google Pixel Book Go’nun yüzde 15 indirimli olduğunu göreceğiniz Amazon.com’da harika fırsatlar almaya devam ediyoruz. Bu, yeni Chromebook’unuzu yalnızca 849 ABD Doları karşılığında alabileceğiniz ve 150 ABD Doları tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir. Google Pixelbook Go’nun bu çeşidi, Intel Core i5 işlemci, 16 GB RAM ve 12 saate kadar pil ömrü sağlayan 128 GB depolama ile birlikte gelir. Daha uygun fiyatlı bir seçenek istiyorsanız, 50 $ indirimden sonra 599 $ karşılığında satılan Intel Core m3 işlemci, 8 GB RAM ve 64 GB depolama ile gelen varyantı da seçebilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Başka alternatifler arıyorsanız, 14 inç Full HD dokunmatik ekran, Intel Core M3-8100Y işlemci, 4 GB RAM ve 64 GB depolama ile gelen ASUS Chromebook Flip C434 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarı 469 $ karşılığında bulacaksınız. 101 $ indirim aldıktan sonra. Veya 128 GB depolama, Wi-Fi 6 desteği içeren ve 75 $ indirimden sonra 725 $’a satılan Intel Core i3 modelini tercih edin.

Google Pixelbook Go İncelemesi: Neredeyse MÜKEMMEL Chromebook mu?!

Ve iş istasyonunuzu geliştirmek için yeni ürünler arıyorsanız, yeni bir BELLEZE Modern Ev Ofis Bilgisayarı Dizüstü Yazı Masası veya Çalışma Masası İş İstasyonunu, satın aldığınızda size 30 $ tasarruf sağlayacak yüzde 43 indirimden sonra sadece 40 $ karşılığında alabilirsiniz. Peki, Taş Grisi renk varyantını seçerseniz. Başka modeller de mevcuttur ve tasarruf, seçtiğiniz renk çeşidine göre değişir.

Durum ne olursa olsun, birikimlerinizi 27 inçlik modelinde yüzde 33 indirimli yeni bir Acer Nitro VG271 Full HD IPS Monitör satın almak için kullanabilirsiniz, yani sadece 200$’a satın alabilirsiniz. Bu monitör, AMD Radeon FREESYNC Teknolojisi, 144 Hz yenileme hızları, iki HDMI 2.0 Bağlantı Noktası ve 1 Ekran Bağlantı Noktası ile birlikte gelir.