Google, yeni ‘Pixel Arena’ deneyimi için NBA ile iş birliği yapıyor


Ne bilmek istiyorsun

  • Google, yeni bir “Pixel Arena” deneyimi oluşturmak için NBA ile ortaklık kurdu.
  • Pixel Arena, kullanıcılara oyun sırasında yapılan çekimlerin ıvır zıvır bilgilerini ve 3B özetlerini sunar.
  • Kullanıcılar, takım teçhizatı ve aksesuarlarıyla kendi avatarlarını özelleştirebilir.
  • Pixel Arena, mobil cihazlarda NBA uygulaması aracılığıyla kullanılabilir.

NBA Playofflarının geri dönmesini kutlamak için Google ve NBA, hayranlara oyunu deneyimlemeleri için yeni bir yol sunmak üzere bir araya geldi. Google Pixel Arena, kullanıcıların mobil cihazlarda NBA uygulaması aracılığıyla erişebilecekleri sürükleyici bir 3D deneyimdir.

Pixel Arena’nın içindeyken, kullanıcılar hangi oyunu takip etmek istediklerini seçebilirler. Taraftarlar ayrıca takımlarının renklerini ve temsillerini sergilemek için kendi avatarlarını oluşturabilecek ve özelleştirebilecekler.

NBA uygulamasında Pixel Arena

(İmaj kredisi: Google)

Devre arasında veya maçtan sonra taraftarlar, NBA’den alınan gerçek zamanlı verilere dayalı olarak her bir şutun yollarını gösteren bir 3D harita ile oyun boyunca yapılan şutları yeniden yaşamak için Pixel Arena uygulamasını kullanabilir. Hayranlar ayrıca, avatarınız ve diğer paylaşılabilir içerikler için özelleştirilebilir kıyafetlerin kilidini açmak için puan kazanmanıza yardımcı olabilecek “oyuna özel” trivia’ya katılabilir.

NBA uygulamasında Pixel Arena

(İmaj kredisi: Google)

Yeni Pixel Arena deneyimi, Google’ın yer aldığı en son spor ortaklığıdır. Kısa bir süre önce, Major League Baseball ile yapılan bir ortaklığın, 5 Mayıs’tan itibaren hayranların ücretsiz olarak yayınlayabileceği 15 maçı YouTube’a getireceği duyurulmuştu. bu oyunları izlemek için YouTube Premium veya YouTube TV aboneliğine gerek yoktur.