Google Play Console, Moto Tab G20 teknik özelliklerini ortaya koyuyor


Yeni Moto Tab G20, yakında çıkacak tabletin bazı önemli özelliklerini ortaya koyarak Google Play Konsolunda göründü.


Hala odaklanan ve tablet işini ciddiye alan tek gerçek şirket Samsung ve Apple, ancak görünüşe göre Motorola sahneye geri dönebilir. Yeni Moto Tab G20, yakında çıkacak tabletin bazı önemli özelliklerini ortaya koyarak Google Play Konsolunda göründü.


Liste her şeyi açıklamıyor, ancak bize ne bekleyeceğimiz konusunda iyi bir fikir veriyor. Play Console; işlemciyi, ekran çözünürlüğünü, Android sürümünü ve birkaç ilginç ayrıntıyı daha gösterir (üzerinden MySmartFiyat).

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU
Moto Tab G20 sızıntısı 2

Moto Tab G20, 8 inç ekrana işaret eden 240 ekran yoğunluğu ile 800 x 1280 çözünürlüğe sahip olacak. Tablet, bir Helio P22T olan MediaTek MT8768A yonga seti tarafından desteklenecek. 3 GB belleğe sahip olacak ve şu anda depolama alanı bilinmiyor.

Motorola’nın benzersiz özelliklerinden bazılarını tablette görmeyi beklememize rağmen, Moto Tab G20 varsayılan olarak Android 11’i çalıştıracak. Tab G20’nin de 5.100 mAh bataryaya sahip olduğu aktarılıyor. Kameralara gelince, 5 MP arka kameraya ve ön tarafta 2 MP sensöre sahip olacak. Şu anda yeni Moto Tab G20’nin ne zaman duyurulacağı belli değil, ancak Play Console üzerinden sızan cihazlar genellikle çok fazla zamana ihtiyaç duymuyor, bu nedenle önümüzdeki günlerde ve haftalarda yeni Motorola tablet hakkında daha fazla şey duyacağız. .

StatCounter’a göre, Samsung’un da %26,22 ile pastadan önemli bir pay almasına rağmen, tablet pazarı %55,18’lik pazar payıyla Apple’ın iPad cihazları tarafından hâlâ geniş çapta domine ediliyor. Lenovo ve Motorola, üst düzey, birinci sınıf tabletler üretmeleriyle tanınmıyor, ancak Lenovo, bazı düşük kaliteli ve orta seviye cihazlar üretiyor.

Motorola’nın yakında çıkacak olan Moto Tab G20 tableti hakkındaki düşünceleriniz neler? Daha üst düzey, birinci sınıf tabletler görmek ister misiniz? Yorumlarda bize bildirin!

Lenovo Smart Tab M10 Artı

Lenovo Smart Tab M10 Artı