Google Pixel Watch’ta LTE var mı?


Google Pixel Watch’ta LTE var mı?

En iyi cevap: Evet! Google, Google Pixel Watch’ın 4G LTE bağlantısına sahip bir sürümünü sunuyor; böylece telefonunuz yakınınızda, hatta yanınızda olmadan gelen aramalar, mesajlar ve daha fazlası gibi şeylerle bağlantınızı sürdürebilirsiniz.

Google Pixel Watch ile başka neler elde edersiniz?

Mayıs 2022’de Google I/O’da tanıtılan Google Pixel Watch, Fitbit’i satın almasının ardından şirket için ilginç ve yeni bir yönü işaret ediyor. Google WearOS zaten birçok akıllı saatte bulunsa da, bu, piyasaya çıkan ilk Google Pixel markalı akıllı saat olacak.

Google, etkinlikte saatle ilgili yalnızca bazı ayrıntılar verdi, ancak artık resmen burada. Saat, Samsung Galaxy Watch 4’ü anımsatan dairesel bir yüze ve Versa 4 ve Sense 2 gibi Fitbit akıllı saatlerde tipik olarak bulunan kare yüzlerden ilginç bir şekilde ayrılıyor. Yan tarafta, Apple Watch Digital’e benzeyen menülerde gezinmek için bir taç var Taç. Diğer akıllı saatlerde olduğu gibi, kayışı istediğiniz gibi farklı renk ve stiller ile değiştirebilirsiniz.

Fitbit verileriyle Google Pixel Watch

(İmaj kredisi: Google)

Google’ın “akıcı hissetmek için tasarlandığını ve özellikle ikonik dairesel tasarım için yapıldığını” söylediği Google’ın WearOS platformunun yeniden tasarlanmış bir sürümü üzerinde çalışırken, saatten Haritalar, Cüzdan ve Google Asistan dahil olmak üzere popüler Google uygulamalarına erişebilirsiniz.