Google Pixel Watch’ın yeni görüntüsü, son tasarımının ne olabileceğini gösteriyor


Ne bilmek istiyorsun

  • Yeni bir sızıntı, Google’ın yaklaşmakta olan Pixel Watch’ının son görünümünün ne olabileceğini ortaya koyuyor.
  • Kod adı Rohan olan akıllı saatin daha önce düşünülenden daha kavisli bir ekranı olduğu söyleniyor.
  • En son sızıntı, giyilebilir cihazın hemen köşede olduğunu gösteriyor.

Google Store web sitesi kısa süre önce yeniden tasarlandı (yeni sekmede açılır) ABD, Birleşik Krallık, Almanya ve Japonya’daki ziyaretçiler için Google’ın telefonlarını vurgulayan ve akıllı ev ve diğer ürünlerini izleyen bir üst menü ile. Değişiklik, Google’ın giyilebilir cihazlara yönelik yeni vurgusunu yansıtıyor ve yeni bir sızıntı, Google Pixel Watch’ın son tasarımı gibi görünen şeye ilk bakışımızı veriyor. (yeni sekmede açılır).

91mobiles’in izniyle (yeni sekmede açılır), en son sızıntı, arkaya kadar uzanıyor gibi görünen bir ekran kavisine sahip bir akıllı saati gösteriyor. Bu, dijital tepenin gövdesinin kasadan ziyade ekranın kavisli kısmından dışarı çıkmasıyla kanıtlanır.

Önceki sızıntılara kıyasla, tacın ekranla kusursuz entegrasyonu bu sızıntıda daha belirgin. Görüntünün geri kalanı, son aylarda ortaya çıkan daha önceki Pixel Watch görüntülerini yedekliyor.

Google Pixel Watch’ın olası son tasarımı (İmaj kredisi: 91 cep telefonu)

Bir önceki sızıntı (yeni sekmede açılır) ayrıca Pixel Watch’ın büyük olasılıkla Mayıs ayında Google I/O’da görücüye çıkacağını da belirtti. Etkinliğin yaklaştığı düşünülürse, giyilebilir cihazın son tasarımına bakıyor olmamız mümkün.