Google, Pixel Watch’a yardımcı olmak için Galaxy Watch 4’ü geri mi tuttu?


Ağustos 2021’de akıllı saat hayranları, çoğumuzun her zaman umduğu şeye kavuştu: Google’ın yazılımıyla giyilebilir bir Samsung. Android giyilebilir cihazların bu yeni çağını başlatmayı amaçlayan saat, Samsung ve Google’ın ortak geliştirdiği Wear OS 3 çalıştıran Galaxy Watch 4 serisiydi. Göze çarpan bir eksiklik dışında, önceki nesil Wear OS yazılımının temel parçalarına sahipti. : Google Asistan.

Bu yeni bir açıklama değil, ancak son birkaç hafta içinde Samsung Galaxy Watch 4, Google Asistan ve söylentilere göre Google Pixel Watch’ın tuhaf durumu hakkında düşünmeme neden oldu. Samsung, akıllı saatini geçen sonbaharda piyasaya sürdüğünden beri, tüketicilere Google Asistan’ın yolda olduğu defalarca söylendi. Ancak saatin çıkış tarihinden bu yana neredeyse sekiz ay geçti ve saat hala burada değil. Bunun bir tesadüf olduğunu düşünmüyorum.

Umutlarımızı yükseltmek

Samsung Galaxy İzle 4 Klasik

(İmaj kredisi: Chris Wedel/Android Central)

Galaxy Watch 4’ü iki kez satın aldım ve Google Asistan, satın almaların hiçbirinde önemli bir katkıda bulunan faktör olmasa da, onu saatimde her kullanmak istediğimde can sıkıcı yüzünü gösteriyor. Özelliğin giyilebilir cihazlarda her an kullanıma sunulacağı ortaya çıktığında o kadar heyecanlandım ki bunun bir hata olduğunu öğrendim.