Google Pixel Watch için En İyi Bantlar


GÜNCELLEME: 03/10/2023 12:20 EST TARAFINDAN ROLAND UDVARLAKI

Bu gönderiyi SUPCASE, Spigen, Caseology ve daha birçok şirketten bir düzineden fazla yeni grupla güncelledik.

Google Pixel Watch, bugün piyasadaki en iyi akıllı saatlerden biridir ve Google’ın ilk saatidir. Yeni Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro amiral gemisi akıllı telefonlarıyla birlikte tanıtıldı. 1.000 nit parlaklığa sahip 1,2 inç AMOLED ekrana, 41 mm yuvarlak kasa tasarımına, 294 mAh pil, 2 GB bellek ve 32 GB depolama alanına sahiptir. Fitbit’in algoritmasını kullanarak fitness aktivitelerini takip edebilir ve aynı zamanda EKG’li en iyi akıllı saatlerden biridir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

İlgili: Bunlar, Google Pixel Watch için en iyi durumlardır

Bu kısa kılavuzda, Google Pixel Watch için mevcut olan en iyi birinci ve üçüncü taraf grupları bir araya getirdik. Bu makaleyi, ortaklarımızın ve favori markalarımızın yüksek kaliteli üçüncü taraf markalarını içerecek şekilde düzenli olarak güncelleyeceğiz.


Google Pixel Watch için en iyi bantlar

 • PBI SUPCASE Unicorn Beetle Pro (Google Pixel Watch)

  SUPCASE Unicorn Beetle Pro (Google Pixel Watch)

  Tanıtılan Seçim

  Supcase ile ortaklaşa

  SUPCASE UBP bandı, Pixel Watch’ınız için en üst düzeyde koruma sağlayan sağlam bir koruyucu kılıfla birlikte gelir. Çizilmeye karşı dayanıklıdır, geçmeli bir tasarıma sahiptir ve akıllı saatinizi korumak için yükseltilmiş çerçeveler ve şok emici bir tasarımla birlikte gelir.

 • Mercan Dokuma Kordon (Google Pixel Watch)

  Mercan Dokuma Kordon (Google Pixel Watch)

  Google tarafından yapılmıştır

  Coral Dokuma Kordon tere ve suya dayanıklıdır ve güzel ve şık bir tasarıma sahiptir. 137-203 mm bileklere uyan tek bir boyutta sunulur ve paslanmaz çelik toka ve kulplara sahiptir. Geri dönüştürülmüş polyester iplikten yapılmıştır ve Google Pixel Watch’ın tasarımını güzel bir şekilde tamamlar.

 • Google Pixel Watch Dokuma Kordon

  Limon Otu Dokuma Kordon (Google Pixel Watch)

  Google tarafından yapılmıştır

  The Woven Band, Google tarafından oluşturulan birinci taraf bir gruptur. Ayrı olarak satılır ve geri dönüştürülmüş polyester iplikten yapılmıştır ve tere ve suya dayanıklıdır. 137-203 mm tüm bileklere uyan tek bir boyutta gelir. Kordon birinci sınıf bir his uyandırır ve benzersiz bir desene sahip şık bir tasarıma sahiptir.

 • Google Pixel Watch Obsidyen Bandı

  Obsidyen Bandı (Google Pixel Watch)

  Google tarafından yapılmıştır

  Obsidian Kordon, hem günlük kullanımda hem de antrenmanlarda rahat bir deneyim sağlayan dayanıklı ve su geçirmez bir kayışla birlikte gelir. Suya ve tere dayanıklıdır ve formda kalmak ya da forma girmek isteyenler için mükemmeldir. Kordon, küçük ve büyük olmak üzere iki boyutta, paslanmaz çelik tokalı ve kulpludur.

 • Hazel Band (Google Pixel Watch)

  Hazel Band (Google Pixel Watch)

  Google tarafından yapılmıştır

  Hazel Pixel Watch Active Band, benzersiz benliğinizi sergilemek için benzersiz bir renk sunar. Dizilerdeki en çok yönlü gruplardan biridir ve çoğu kıyafetle kolayca eşleşebilir. Spor yapıyorsanız ve tüm durumlar için iyi görünen bir grup istiyorsanız, bu her şeye uyan harika bir seçim olabilir.

 • Google Pixel Watch Lemongrass Band

  Limon otu Bandı (Google Pixel Watch)

  Google tarafından yapılmıştır

  Lemongrass grubu, Google tarafından sunulan resmi gruptur. Tüm antrenmanlarda işe yarayan dayanıklı ve su geçirmez bir tasarıma sahiptir. Küçük (130-175 mm) ve büyük (165-210 mm) olmak üzere iki boyutu vardır. Saat aynı zamanda tere karşı dayanıklıdır ve paslanmaz çelik tokaya ve kulplara sahiptir.

 • Google Piksel İzleme Kömür Bandı

  Kömür Bandı (Google Pixel Watch)

  Google tarafından yapılmıştır

  Pixel Watch Active bandı çeşitli renklerde gelir ve belki de en popüler olanı Kömür (Siyah) versiyonudur. Her gün ve yorucu egzersiz seansları sırasında takmanız için gereken rahatlığı sunan dayanıklı, çok yönlü ve su geçirmez bir banttır. Küçük ve büyük olmak üzere iki boyu mevcuttur.

 • PBI Spigen İnce Sığdırma (Google Pixel Watch)

  Spigen İnce Sığdırma (Google Pixel Watch)

  Editörün Seçimi

  Spigen ikonik Thin Fit bandını Pixel Watch’a getirerek zarif ve minimalist bir tasarım sağladı. Rahat, ince ve hafiftir. Kurulumu kolaydır ve özellikle Google Pixel Watch’a uyacak şekilde tasarlanmıştır.

 • PBI Spigen Rugged Armor Pro (Google Pixel Watch)

  Spigen Rugged Armor Pro (Google Pixel Watch)

  Spigen Rugged Armor Pro bandı, çizilmelere ve şok hasarına karşı mükemmel koruma sağlayan sağlam bir koruyucu kılıfla birlikte gelir. Ekranın çerçeveleri yükseltilmiştir ve bileklik metal bir toka ile tamamen ayarlanabilir.

 • PBI Caseology Nano Pop (Google Pixel Watch)

  Caseology Nano Pop (Google Pixel Watch)

  Caseology Nano Pop, iki çift tonlu renkte gelir. Silikondan yapılmıştır ve mükemmel bir hepsi bir arada aygıttır. Kasayı ve ekranı çizilmelere karşı korur ve kordon, bilekte birinci sınıf ve zarif bir his uyandırır. Askeri sınıf sertifikalıdır ve metal bir toka ile birlikte gelir.

 • PBI Yesxing Metal (Google Piksel İzleme)

  Yesxing Metal (Google Piksel İzle)

  Bu metal bant sadece bütçe odaklı değil, aynı zamanda dört güzel renkte de mevcut. Ayarlanabilir ve zarif ve kaliteli bir his sağlar. Tere ve suya dayanıklıdır ve 5,5 ila 8,7 inç arası bilek boyutlarına uygundur.

 • PBI Polyjoy Naylon (Google Pixel Watch)

  Polyjoy Naylon (Google Piksel İzleme)

  Polyjoy Naylon bant, bileğinize kadar uzayabilir ve rahat bir his sağlar. Zariftir ve 10’dan fazla farklı renk seçeneği ve stili mevcuttur. Ucuzdur ve çift katmanlı malzeme yumuşaktır, nefes alır ve yıkanabilir.

 • PBI Amzpas Metal (Google Piksel İzleme)

  Amzpas Metal (Google Pixel Watch)

  Amzpas metal kordon, paslanmaz çelikten yapılmıştır ve tamamen ayarlanabilir bir örgü halka bilekliği ile birlikte gelir. Yedi renk seçeneğiyle gelir ve 5,9 ila 8,6 inç bilek boyutlarına uyar. Rahat ve kusursuz bir uyum sağlayan, tokasız zarif bir manyetik ilmeğe sahiptir.

 • PBI kytuwy Naylon (Google Pixel Watch)

  kytuwy Naylon (Google Pixel Watch)

  Adı sizin için pek bir şey ifade etmese de şık ve benzersiz bir naylon banttır. Sekiz farklı stilde mevcuttur ve bant birinci sınıf bir uyum sağlar. Yıkanabilir, nefes alabilir ve tamamen esnektir. Ayrıca kolayca ayarlanabilir ve her duruma uyar.

 • PBI Laband 2'li Paket Naylon (Google Pixel Watch)

  Laband 2’li Paket Naylon (Google Pixel Watch)

  çoklu paket

  Laband bandı, iki kayış içeren bir çoklu paket içinde gelir. Minimalist bir tasarım sağlayan yumuşak streç naylon malzemeden üretilmiştir. 4,5 ila 9,5 inç bilek boyutlarına uygundur ve Amazon’da yedi farklı stilde mevcuttur.

 • PBI Snyeest 2'li Paket Naylon (Google Pixel Watch)

  Snyeest 2’li Paket Naylon (Google Pixel Watch)

  çoklu paket

  Bu çoklu paket, sekiz farklı stilde gelir. Şık, zarif ve canlı naylon kayışı her ana ve duruma uygundur. Ayağa tam oturması için tamamen ayarlanabilir ve içinizin rahat etmesi için ter ve su geçirmezdir.

 • PBI VOMA Naylon (Google Pixel Watch)

  VOMA Naylon (Google Pixel Watch)

  çoklu paket

  VOMA Naylon bant, iki ve üç çoklu paket halinde gelir. Her pakette farklı renkler bulunur, bu da kayışlarını düzenli olarak değiştirmek isteyenler için mükemmeldir. Çoğu bilek ölçüsüne uygundur ve çoğu etkinlik ve durum için benzersiz ve modaya uygundur.

 • PBI BHARVEST Naylon (Google Pixel Watch)

  BHARVEST Naylon (Google Pixel Watch)

  BHARVEST Naylon bant örgülü, yumuşak bir tasarıma sahiptir. Beş şık renkte mevcuttur ve zaten bu listede bulunan diğer gruplara mükemmel bir alternatiftir. Uygun fiyatlı, konforlu ve minimalist bir tasarım sunar.

 • PBI TUNKARMOR 2'li Paket (Google Pixel Watch)

  TUNKARMOR 2’li Paket (Google Pixel Watch)

  çoklu paket

  Bu 2’li paket, daha zarif bir tasarım ve tam oturması için paslanmaz çelik ağ halka ve manyetik toka ile birlikte gelir. Beş renkte mevcuttur ve iki ekran koruyucu ve ayarlanabilir bir kayışla birlikte gelir. Para biriktirmek isteyenler için harika bir bütçe alternatifi.

 • PBI Eiavike İnce Bantlar (Google Pixel Watch)

  Eiavike İnce Bantlar (Google Pixel Watch)

  Bu bant son derece renklidir ve on farklı renk seçeneği mevcuttur. Çoğu bilek boyutuna uygundur ve ince kayış, bant oyunlarını günlük ve haftalık olarak değiştirmek isteyenler için mükemmel bir bütçe alternatifidir.

 • PBI Fgukonc Metal Bant (Google Pixel Watch)

  Fgukonc Metal Bant (Google Pixel Watch)

  Bu metal kordon on bir farklı şık renk seçeneğiyle sunuluyor. Manyetik bir toka tasarımına sahiptir ve bandın kendisi tamamen ayarlanabilir. Çoğu bilek boyutuyla uyumludur ve harika bir bütçe alternatifi paslanmaz çelik banttır.

Bizim önerimiz

best-Google-Pixel-bands-1

Piyasada sınırlı sayıda Google Pixel Watch bandı var gibi görünüyor, ancak aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok birinci ve üçüncü taraf seçeneği var. Markalı ürünleri önersek de, Pixel Watch’ta harika görünmelerinin yanı sıra rahat bir his ve uygun fiyat etiketi sağladıkları için daha az bilinen birkaç ürünü özenle seçtik.

En iyi Pixel Watch gruplarını arıyorsanız, Google arkanızda. Her biri benzersiz görünüm, rahat bir his ve tam oturma sunan birçok seçeneğe sahiptir. Ayrıca SUPCASE’in mükemmel koruma ve sağlamlık hissi sunan UBP bandı ve kasası da var ve ayrıca Spigen’in Thin Fit bandını da seviyoruz. Pek çok seçenek var ve neyin peşinde olduğunuza bağlı olarak biri diğerinden daha iyi olabilir. Bununla birlikte, özel günler için bant değiştirmek isterseniz diye 2’li ve 3’lü paket alternatiflerini seçtik.

Google Piksel İzleme

Google Piksel İzleme

Google Pixel Watch, yazılım devinin ilk akıllı saati ve uzun yıllardır üzerinde çalışılıyor. Saat, Wear OS 3 tarafından desteklenmektedir ve Google Asistan, Fitbit sağlık izleme özellikleri ve daha fazlasına sahiptir.