Google Pixel 7 ve Pixel Watch lansman etkinliğini buradan canlı izleyin


Sonunda gün geldi. Google, Pixel 7 serisini ve Pixel Watch’ı resmi olarak piyasaya sürmeye hazır. Arama motoru devi, Google tarafından yapılmıştır ’22 bugün daha sonra, yeni Pixel ve Nest donanım cihazlarını piyasaya süreceği etkinlik. Ayarlamayı düşünüyorsanız, doğru yere geldiniz. Google Pixel lansman etkinliğinin ne zaman başlayacağını, nasıl izleneceğini ve ne bekleyeceğinizi öğrenmek için takip edin.


Google Pixel 7 lansman etkinliği ne zaman başlıyor?

“Made by Google” etkinliğinin bugün, yani 6 Ekim 2022 Perşembe günü gerçekleşmesi planlanıyor. Lansman etkinliği yüz yüze gerçekleşirken, Google etkinliği hepimiz için canlı yayınlayacak ve etkinliği herkesin rahatlığından izleyecek. Evlerimiz. İşte bazı bölgeler için başlama zamanlamaları:

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU
  • Batı Kıyısı: 07:00 Pasifik
  • Doğu Sahili: 10:00 Doğu
  • Birleşik Krallık: 15:00 İngiliz Standart Saati
  • Hindistan: 19:30 Hindistan Standart Saati
  • Çin: 22:00 Çin Standart Saati
  • Avustralya: 07:00 (7 Ekim 2022) AEST

Etkinliğin başlangıç ​​saatini yerel saat diliminize dönüştürmekte sorun yaşıyorsanız, Pixel 7 ve Pixel Watch lansman etkinliğinin bölgenizde ne zaman başladığını öğrenmek için TimeandDate’e gidin. Alternatif olarak, etkinlik web sitesini ziyaret edebilir ve bir takvim hatırlatıcı ayarlayabilir, böylece kaçırmazsınız.

Pixel Watch ve Pixel 7 lansman etkinliği canlı olarak nasıl izlenir?

Yukarıda belirtildiği gibi, Google etkinliği YouTube’da canlı yayınlayacak. Canlı akışı, hizmetin sunulduğu akıllı telefonlar, tabletler, konsollar, akıllı TV’ler ve daha fazlası gibi her platformda izlenebildiğinden, YouTube bir etkinliği canlı yayınlamanın en iyi yollarından biridir. Google Pixel 7 lansman etkinliğinin canlı akışını aşağıda gömülü olarak bulabilirsiniz.

Made by Google ’22 etkinliğinden ne beklenebilir?

Piksel 7 ve Piksel 7 Pro

Google Pixel 7 serisi renkleri
Farklı renklerde Google Pixel 7 serisi

Yaz aylarında önizledikten sonra, Google bugün resmi olarak Pixel 7 ve Pixel 7 Pro akıllı telefonlarını piyasaya sürecek. Şirket, yaklaşan akıllı telefonlar hakkında tasarımları, ön sipariş tarihleri ​​ve yonga seti detayları dahil olmak üzere pek çok bilgiyi zaten açıkladı. Bugün, şirketin fiyatı, özellikleri ve özellikleri dahil olmak üzere tüm detayları açıklamasını bekliyoruz.

Son birkaç aydır Pixel 7 serisiyle ilgili tüm sızıntıları ele alıyoruz ve etkinlik öncesinde bilmeniz gereken tüm bilgileri aşağıdaki bağlantıyı kullanarak okuyabilirsiniz.

Okumak: Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey.

Piksel İzle

Google Piksel İzleme

Google, Pixel 7 serisine ek olarak bugün Pixel Watch’ı resmi olarak tanıtacak. Yaklaşan Pixel akıllı telefon serisine benzer şekilde, geçtiğimiz ay Pixel Watch hakkında çok şey sızdırıldı. Google’ın akıllı saati, bir OLED ekran, dairesel kubbeli bir tasarım, yanda Digital Crown benzeri bir düğme ve Fitbit entegrasyonu sayesinde sınıfının lideri fitness takibi ile gelecek.

Pixel Watch, kutudan çıkar çıkmaz Wear OS 3’ü çalıştıracak ve Apple Watch Series 8 ve Samsung Galaxy Watch 5’in karşısına çıkacak. Bugünkü lansmanından önce Pixel Watch hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, şunları yapabilirsiniz: Aşağıda verilen bağlantıyı kullanarak rehberimize göz atın. Beklenen fiyatı, kullanılabilirliği ve çok daha fazlası dahil olmak üzere bugüne kadar akıllı saat hakkında bildiğimiz tüm bilgileri içerir.

Okumak: İşte Google Pixel Watch hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey

Ayrıca, bugünkü etkinlik hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Google’ın Pixel etkinliğinde sunmasını beklediğimiz her şey hakkında bilgi içeren kılavuzumuza göz atmayı unutmayın. Kılavuz yalnızca Pixel 7, Pixel 7 Pro ve Pixel Watch hakkında bilgiler değil, aynı zamanda yeni Nest donanımı ve söylentilere göre Pixel katlanabilir akıllı telefon hakkında da ayrıntılar içeriyor.


Google Pixel etkinliği sizi heyecanlandırdı mı? Biz de. Yeni Pixel cihazlarının açılışını canlı olarak izleyebilmek için 10:00 ET’de burayı tekrar kontrol ettiğinizden emin olun. Ancak, Google etkinliğini canlı izleyemiyorsanız endişelenmeyin. Lansmanın canlı yayınını görmek için Pocketnow web sitesini ziyaret edin. Ayrıca, bizi Instagram, Facebook ve twitter Google’ın etkinlikte duyurduğu her şeyden haberdar olmak için.