Google Pixel 7 Pro için En İyi 9 İnce Kılıf


Google Pixel 7 Pro’nuz için ince ama koruyucu bir aksesuara mı ihtiyacınız var? Mevcut en iyi seçenekler hakkında bilgi edinmek için bu kılavuzu okuyun.


6 Ekim 2022’de tanıtılan Pixel 7 ve Pixel 7 Pro, daha iyi yapı kalitesi, iyileştirilmiş bir tasarım ve iyileştirilmiş dahili bileşenler dahil olmak üzere çeşitli yükseltmeler getiriyor. Ve evet, Google hala iki akıllı telefon için agresif fiyatlandırmasını sürdürüyor. Yeni tasarım, tanımlayıcı kamera çubuğunu bile sağlam ve geriye doğru kavisli tutar.


Ancak 5000mAh pil barındıran bu sağlam kasa ile kalınlık geliyor. Google Pixel 7 Pro 8,9 mm’de ölçülür, bu da kullandığınız herhangi bir kılıfın cihazı kullanışsız hissettirebileceği anlamına gelir. Bu nedenle, cihazınızın korunduğundan ve aynı zamanda gerçek yapısına benzediğinden emin olmak için Google Pixel 7 Pro için ince kılıflardan oluşan bir koleksiyonu burada bulabilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Google Pixel 7 Pro için En İyi İnce Kılıflar

 • PBI Spigen Thin Fit Pixel 7 Pro Kılıf İnce

  Spigen İnce Sığdırma (Pixel 7 Pro)

  Spigen Thin Fit, iyi koruma ve temiz bir görünüm sunmak için iki malzemeyi (TPU ve polikarbonat) birleştiren Pixel 7 Pro için dayanıklı, ince ve hafif bir aksesuardır. Diğer Spigen aksesuarları gibi, OEM’in tescilli Hava Yastığı teknolojisine sahiptir, dokunsal düğmelere ve cihazınızın günlük kullanımda güvenli ve kolay etkileşimli olmasını sağlamak için uygun bağlantı noktası kesiklerine sahiptir.

 • PBI Spigen Ultra Hybrid Pixel 7 Pro Kılıf İnce

  Spigen Ultra Hibrit (Pixel 7 Pro)

  Spigen Ultra Hybrid, Thin Fit’in koruyucu unsurlarına sahiptir, ancak akıllı telefonunuzun rengini sergilemenizi sağlayan şeffaf bir tasarıma sahiptir. OEM ayrıca aksesuarın, sabit PC arka plakası için geçerli olan sararma önleme teknolojisiyle birlikte geldiğini belirtir. Ek olarak, ön ve arka kısımdaki yükseltilmiş çerçeveler, cihazınızı çizilmelere karşı korumanıza yardımcı olur.

 • PBI Spigen Liquid Air Pixel 7 Pro İnce Kılıf

  Spigen Sıvı Hava (Pixel 7 Pro)

  Liquid Air, Spigen’in bir başka ince alternatifidir, ancak bu aksesuar, yapısında polikarbonat içermekten kaçınarak yalnızca TPU kullanır. Elinizde yumuşak bir dokunuş hissi uyandırır ve arkasındaki desen tasarımı, normalde sade olan bir aksesuara biraz karakter katar. Bu aksesuar, askeri düzeyde koruma iddiasıyla bile gelir.

 • PBI Foluu Silikon Pixel 7 Pro Kılıf İnce

  Foluu Silikon Kılıf (Pixel 7 Pro)

  Pixel 7 Pro için Foluu Silikon Kılıf, yeterli koruma sağlayan ve harika bir elde tutma hissi sunan uygun fiyatlı, ince bir kılıf istiyorsanız almanız gereken aksesuardır. Dış kısmında, kavrayıcı olmasına rağmen tutması rahat olmasına yardımcı olan bir silikon tabakası kullanır. Koruyucu kapağı uzun süre kullandıktan sonra bile Pixel 7 Pro’nuzun camının temiz ve çiziksiz kalmasını sağlamak için iç kısımda ayrıca bir mikrofiber astar vardır.

 • PBI Caseology Nano Pop Pixel 7 Pro İnce Kılıf

  Caseology Nano Pop (Pixel 7 Pro)

  Caseology Nano Pop, ince bir kasanın tüm avantajlarıyla birlikte gelir, ancak konu tasarım olduğunda bahsi yükseltir. Bir ince gölgeyi ortaya çıkan bir vurgu rengiyle birleştiren çift tonlu bir tasarıma sahiptir. Övündüğü diğer bir avantaj ise düşmelere karşı askeri düzeyde koruma sertifikasına sahip ince ve hafif tasarımıdır.

 • PBI Ringke Fusion Pixel 7 Pro Kılıf İnce

  Ringke Fusion (Pixel 7 Pro)

  Ringke Fusion, onu rakiplerinden ayırmaya yardımcı olan mat kaplamalı şeffaf, minimalist şeffaf bir kılıftır. Katman, bir parmak izi direnci unsuru ekler ve arkadaki çizgilerin önlenmesine yardımcı olur. Pixel 7 Pro’nuzun rengini biraz farklı göstermek istiyorsanız bu durum dikkate alınmaya değer. Ayrıca, aksesuarı kişiselleştirmek ve kullanılabilirliği artırmak isterseniz, boyunluk takmak için bir hüküm içerir.

 • PBI Tech21 Evo Lite Pixel 7 Pro İnce Kılıf

  Tech21 Evo Lite (Pixel 7 Pro)

  Pixel 7 Pro için Tech21 Evo Lite, 10 fitten düşme testi iddiası ve darbelere, çizilmelere ve olası düşme hasarlarına karşı koruma sağlayan bir tasarımla birlikte gelir. Aksesuar ayrıca, akıllı telefonunuzu ellerinizde güvende tutmaya yardımcı olmak için yan taraflarına yerleştirilmiş bir tutamağa sahiptir ve aynı zamanda konforu artırmaya da yardımcı olur.

Google Pixel 7 Pro için En İyi İnce Kılıf Hangisi?

Pixel 7 Pro'nun arkadan görünüşü

Bu kılavuzun başında tartıştığımız gibi, kılıf eklemek Pixel 7 Pro’nuzu biraz daha hantal hale getirebilir. Bu nedenle, doğru ince kasayı seçmek birçok kişi için ideal çözüm olabilir. En önemli tavsiyemiz, geniş koruma sunan hafif ve ince bir aksesuar oluşturmak için polikarbonat ve TPU’yu birleştiren Spigen’in İnce Sığdırma kılıfıdır. Profili aynı zamanda kablosuz şarj gibi özelliklerin – ters veya başka şekilde – gayet iyi çalıştığı anlamına gelir.

Akıllı telefonunuzla eşleştirmenizi önerdiğimiz ikinci kılıf Foluu Silikon Kılıf. Bu aksesuar, ince biçim faktörünü, aynı zamanda oldukça kavrayıcı olan yumuşak hissi veren bir malzemeyle birleştirir. İç mikrofiber astarı, Pixel 7 Pro’nuzu koruyucu kapağın uzun süre kullanılması durumunda bile çizilmelere karşı korur. Foluu’nun bu sade aksesuarına bir alternatif, birkaç çift tonlu kaplamayla gelen ve Pixel’inize biraz daha fazla koruma getiren Caseology Nano Pop’tur.

Son olarak, akıllı telefonunuzun renk grubunu sergilemeyi sevdiğiniz için şeffaf kılıfların size daha uygun olduğunu varsayalım. Bu durumda, Spigen Ultra Hybrid, son derece koruyucu TPU’yu esnek bir polikarbonat sırt ile bütünleştiren yapısı sayesinde en iyi arkadaşınız olacaktır, tıpkı Spigen Thin Fit gibi, ancak şeffaf.

Google Piksel 7 Pro

Google Piksel 7 Pro

Yeni Google Pixel Tensor sensörü tarafından desteklenen Google Pixel 7 Pro, tüm favori oyunlarınızı ve çoklu görevleri kolayca oynamanıza izin vermek için harika grafik performansı ve bilgi işlem gücü sağlar. Cihaz ayrıca, harika sonuçlar elde etmeye yardımcı olan benzersiz bir son işleme algoritmasıyla desteklenen oldukça yetenekli bir kamera kurulumuna sahiptir.