Google Pixel 6a perakende kutusunun bir sonraki Pixel telefon hakkında ortaya koyduğu 3 şey


Google’ın yakında Google Pixel 6a’yı duyuracağı söyleniyor ve belirli bir tarihimiz olmasa da en iyi tahminimiz Mayıs ayında gerçekleşmesi planlanan Google I/O 2022’de açıklanacağı. Pixel 6a daha önce sızdırılmıştı ve yaklaşmakta olan uygun fiyatlı cihazın tasarım görüntülerini ortaya çıkarmıştı ve ayrıca teknik özellikleri ve bazı karşılaştırmalı değerlendirmeleri gördük.


Geçenlerde yeni bir resim paylaşıldı. Techxinebildirildiğine göre Google Pixel 6a’nın perakende kutusunu gösteriyor. Kutu, Google Pixel 6’nın perakende kutusuyla aynı görünüyor ve cihazın üst arka kısmına sahip. Görüntü, iki kamera sensörünün yerleşimini, LED flaşı ve daha güvenilir kaynaklardan gördüğümüz önceki işlemelerle aynı hizada olan genel tasarımı doğruluyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU
Google Pixel 6a perakende kutusu sızıntısı

Kaynak: Techxine

Görüntü bize zaten bilmediğimiz hiçbir şey söylemiyor, ancak daha önce bildirilen görselleri ve genel tasarımı doğruluyor. Pixel 6a, Pixel 6 serisi amiral gemileriyle şaşırtıcı derecede aynı bir tasarıma sahip olacak, ancak bildirildiğine göre başka bir 12MP ultra geniş sensörün yanı sıra 12.2MP birincil kameraya sahip olacak. Selfie atıcının 8 MP’lik bir ünite olması bekleniyor.

Ekranın 6,2 inç, FHD+ olarak diğer Pixel amiral gemilerinden biraz daha küçük olduğu söyleniyor ve bildirildiğine göre 152,2 x 71,8 x 8,7 mm ölçülerinde olacak ve okunan kamera çıkıntısı 1,7 mm çıkıntı yapacak. Standart Google Pixel 6’dan biraz daha kısa ve dar olacak, bu da daha kompakt bir cihaz isteyenler için iyi bir haber.

Pixel 6a’nın, amiral gemisi Pixel 6 ve Pixel 6 Pro akıllı telefonlarla aynı Tensor çipini paketlediği söyleniyor, ancak 6GB veya 8GB RAM’e sahip olacak, ancak depolama kapasitesi şu anda bilinmiyor. Pil kapasitesi veya şarj hızı hakkında da bilgimiz yok, ancak Pixel 6 kadar hızlı olmasını, 21 W kablolu şarjı desteklemesini ve muhtemelen 4.600 mAh işaretine yakın bir pil kapasitesine sahip olmasını bekliyoruz. daha kompakt boyut göz önüne alındığında biraz daha küçük.

Tüm bunları bir araya getirdikten sonra, görsel doğrulayamadığımız bir siteden geldiği için tüm bunlara biraz kuşkuyla bakmanızı öneririz. Ancak sızıntı, daha önce rapor edilen render’lar ve beklentilerimizle örtüşüyor ve meşru olabilir.

Kinda Coral'da Google Pixel 6

Google Piksel 6

Google Pixel 6, yeni amiral gemisi serisinin daha kompakt ve uygun fiyatlı çeşididir. Aynı özelliklerin çoğuna sahiptir ve Pixel 6 Pro ile aynı birincil ve ultra geniş kamerayla birlikte gelir.

Bulutlu Beyaz Pixel 6 Pro

Google Piksel 6 Pro

Pixel 6 Pro, daha kaliteli Pixel amiral gemisidir. 50MP ana kamerası, 4x optik yakınlaştırmalı telefoto ve kullanışlı bir ultra geniş sensörü vardır. 120 Hz’yi destekler ve hem Pixel 6 hem de Pro, Google’ın 5 yıllık desteğiyle gelir.