Google Pixel 6a kutusundan çıkarma, yeni parmak izi tarayıcının gerçekten ne kadar hızlı olduğunu kanıtlıyor


Ne bilmek istiyorsun

  • Google France yanlışlıkla YouTube kanalında bir Pixel 6a kutu açılış videosu yayınladı ve videoyu kısa bir süre sonra kaldırdı.
  • Video, alternatif bir aynada barındırılıyor ve bir Google çalışanının Pixel 6a’yı ve kutu içeriğini paketinden çıkarmasını gösteriyor.
  • Telefon videoda pek kullanılmıyor ancak parmak izi sensörü gösteriliyor ve Pixel 6 ve 6 Pro’dakinden çok daha hızlı görünüyor.

Google, yalnızca iki hafta önce Google I/O 2022’de Pixel 6a’yı resmi olarak piyasaya sürdüğünde, birçok kişi şu anda Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’da bulunandan daha iyi bir parmak izi sensörü alma olasılığı konusunda heyecanlanmıştı. Google Fransa’dan sızan bir kutudan çıkarma videosuna dayanarak, bu yeni sensör, Google’ın en yeni telefonunu Temmuz ayı sonlarında piyasaya çıktığında alan kişiler için büyük bir fark yaratabilir.

Bu video orijinal olarak YouTube’da yayınlandı (yeni sekmede açılır) (9to5Google aracılığıyla (yeni sekmede açılır)) ve o zamandan beri YouTube’da yayından kaldırılmış olsa da orijinal videoyu bu ayna aracılığıyla izleyebilirsiniz. (yeni sekmede açılır). 450 dolarlık bir telefondan bekleyebileceğiniz gibi (yeni sekmede açılır), kutuda bir USB kablosu, başka bir telefondan kolayca veri aktarabilmeniz için bir USB aktarım dongle’ı, bir SIM çıkarma aracı ve telefonun kendisi dışında pek bir şey yok. Ancak videodaki beyefendi kilit açma kısmına geçince işler oldukça ilginç bir hal alıyor.