Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’yu nereden satın alabilirim?


Amerika’nın önde gelen taşıyıcılarında yeni bir Google Pixel 6 veya yeni bir Pixel 6 Pro edinmenin en iyi fırsatlarına ve yollarına göz atın


Aylarca süren söylentiler ve sızıntılardan sonra nihayet Google Pixel 6 serisinin resmi duyurusunu görebildik. Yeni cihazınızı Amazon, B&H, AT&T ve daha fazlasında önceden sipariş edebileceğinizden, bu yeni cihazlardan birini almanın birkaç yolu vardır. Bu nedenle, ilgileniyorsanız, yeni bir Pixel 6 almanıza yardımcı olacak en iyi alternatiflerden bazılarına göz atın ve yine de yolda biraz para biriktirin.


Google Pixel 6 serisi, 128 GB depolama modeline sahip temel modelinde 599 dolardan başlıyor. Cihaz ayrıca 8GB RAM, Google’ın Tensor çipi, yeni Titan M2 güvenlik çipi, 90 Hz’e kadar yenileme hızlarına sahip 6,4 inç FHD ekran ve 50MP birincil atıcı ve 12MP ultra geniş kamera içeren çift kamera kurulumu içerir. ve dahası.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Bu cihaz 740 dolardan başlıyor, ancak sizinkini bugünden itibaren ön siparişlerle AT&T’de ayda sadece 15 dolara alabilirsiniz. En iyi yanı, mevcut cihazlarınızdan herhangi birini takas etmenize gerek olmamasıdır. Ve yeni bir Pixel alan herhangi bir müşteri, Google markalı aksesuarlarda yüzde 50 tasarruf sağlayabilir. Cihaz, 28 Ekim’de mağazalarda satışa sunulacak.

Google Pixel 6 Pro da indirimde ve uygun bir cihazı takas ederek 700 $’a kadar tasarruf sağlayan bir Google Pixel 6 Pro elde edebilirsiniz, bu da yeni cihazınız için ayda yalnızca 6,67 $ ödemenizi sağlar. Cihazınızı nitelikli sınırsız servise götürmeniz gerekeceğini ve ödemelerin 36 ay üzerinden seyreltileceğini unutmayın.

T-Mobile’a giderseniz, Pixel 6’nın 600 dolardan başladığını göreceksiniz, ancak 24 aylık 25 dolardan bir tane alabilirsiniz. Ancak, uygun bir takasla cihazınızı ücretsiz olarak da alabilirsiniz, ancak bu yalnızca Magenta MAX’ı alırsanız geçerlidir.

Ve daha güçlü bir Google Pixel 6 Pro istiyorsanız, Magenta MAX’ta uygun bir takasla 900 ABD dolarına varan tasarrufla onu elde edebilirsiniz. Bu modelin 128 GB depolama alanına sahip temel modelinde 900 ABD dolarından başladığını unutmayın; bu, önümüzdeki 24 ay boyunca ayda 31,25 ABD doları ödemeniz gerektiği anlamına gelir. Ve mümkünse cep telefonu kablosuz hizmeti, cihazda kalan bakiyenin yine de tamamen ödenmesi gerekeceğini unutmayın.

Verizon, 128 GB depolama modelinde 30 ay boyunca ayda yalnızca 23,33 ABD Doları karşılığında yeni bir Google Pixel 6 almanıza veya ayda 26,66 ABD Doları karşılığında 256 GB seçeneğini almanıza olanak tanır. Ancak, yeni cihazınızda biraz tasarruf edebilirsiniz. Örneğin, uygun bir sınırsız planla 700$ tasarruf elde ettiğiniz için bir alana ikinciye ücretsiz sahip olursunuz ve size 500$’a varan tasarruf sağlayan uygun bir takasla daha da iyi tasarruflar elde edebilirsiniz. En iyi yanı, Verizon eski veya hasarlı telefonunuzu da alacağından, eski telefonunuzun yeni veya sağlam olması bile gerekmez.

Ayrıca Amazon.com ve B&H’de yeni bir Google Pixel 6 satın alabilirsiniz, çünkü bu cihazlar zaten her iki sitede de 599 ABD Doları karşılığında listelenmiştir. Bununla birlikte, B&H sürümünü edinmenizi öneririm çünkü bu, 99 ABD Doları değerinde, tamamen ücretsiz bir çift ücretsiz Google Pixel Buds A kulaklıkla birlikte gelir.