Google Pixel 6 serisinde 289 ABD dolarına varan tasarruf elde edin


Amazon’un son fırsatları, 500 dolardan başlayan yeni ve kilidi açılmış bir Google Pixel 6 cihazı almanıza izin verecek


Amazon’un son fırsatları şu anda Google’ın piyasadaki en güçlü Pixel telefonlarından birinde yüzde 32 oranında tasarruf etmenize izin veriyor, çünkü artık Google Pixel 6 Pro’yu yalnızca 610 ABD Doları karşılığında satın alabilirsiniz. Bu teklif size 289 $’lık muazzam bir indirimin yanı sıra 128 GB depolama alanı, bir Google Tensor işlemci, bir Titan M2 güvenlik yongası ve 120 Hz’e kadar yenileme hızına sahip 6,7 inç LTPO QHD+ Pürüzsüz Ekran içeren yeni ve kilidi açılmış bir akıllı telefon kazandıracak.


Gerçekten de, Pixel 6 serisi bir yıldan uzun bir süre önce piyasaya sürüldü, ancak bu, onu 2022’de kötü bir telefon yapmaz. Aksine, hala bir mobil cihazda bulunan en iyi deneyimlerden ve kameralardan birine sahip. Bu, bu cihazlarla birlikte gelen ve aynı zamanda 11 MP selfie atıcı ile birlikte gelen bu cihazda güçlü bir 50 MP geniş kamera, 12 MP ultra geniş kamera ve 48 MP telefoto ile başlayan çok ihtiyaç duyulan yükseltme sayesinde oldu.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Daha fazla depolama alanı istediğinizi varsayalım. Bu durumda, yüzde 11 indirim gördükten sonra şu anda 889 dolara satılan 256 GB depolama modelini tercih edebilirsiniz. Tabii ki, bu size olağanüstü tasarruf sağlamaz. Ama bir tane için 999 dolar ödemek zorunda kalmaktan daha iyidir. Ancak, daha fazla depolama alanına ihtiyaç duyanlar için başka bir alternatif daha var, çünkü 256 GB depolama alanına sahip Pixel 6’da 200 $ tasarruf da elde edebiliyorlar. Bu seçenek, yüzde 29 indirimden sonra şimdi 499 ABD Doları’na sunuluyor ve yeni bir Android cihazı arayan herkes için harika bir seçim.

Kinda Coral'da Google Pixel 6

Google Piksel 6 Pro

Google Pixel 6 Pro, orta sınıf cihazlarla bir yıl geçirdikten sonra Google’ın sunduğu ilk amiral gemisi düzeyindeki tekliftir. 120Hz 1440p ekrana ve yepyeni optiklere sahip üçlü kamera sistemine sahiptir.

Google Pixel 5’i de seçebileceğiniz için fırsatlar burada bitmiyor, evet, hala mevcut ve yüzde 22 indirim aldıktan sonra sizinkini 545 ABD doları karşılığında almaya devam edebilirsiniz. Bu cihaz 699 $ fiyat etiketi, 6 inç FHD+ ekran ve mükemmel bir kamera ile geldi.

Diğer fırsatlar, yüzde 42’lik çılgın bir indirim aldıktan sonra şimdi 29 dolara satılan Pixel 6 için OtterBox Symmetry Clear Series Case’te tasarruf etmenizi sağlayacak. Veya yüzde 20 indirim gördükten sonra daha uygun fiyatlı Google Pixel 6 için Tasarlanmış Spigen Sağlam Zırhlı Kılıf’ı 16 ABD Doları karşılığında alın.