Google Pixel 6 Pro, en son indirimden sonra yeni bir düşüş için kullanılabilir


Google Pixel 6 serisi, Google tarafından şimdiye kadar piyasaya sürülen en iyi akıllı telefon olmasa da en iyi cihazlardan biri olmuştur. Şirket nihayet Pixel deneyimini tamamlamak için tasarımında ciddi değişiklikler yapmaya ve bileşenlerinde bazı önemli yükseltmeler yapmaya karar verdi.


Tabii ki, bu aynı zamanda Google’ın üst düzey modelinin fiyatını artırmak zorunda kaldığı anlamına da geliyor, çünkü Google Pixel 6 Pro, 128 GB depolama seçeneğinde 899 ABD Doları fiyat etiketi ile piyasaya sürülürken, 256 GB modeli 999 ABD Doları karşılığında sizin olabilir. . Buna karşılık, Google Pixel 5 piyasaya sürüldüğünde 599 ABD doları karşılığında mevcuttu ve “selfi” Pixel 4 XL, 64 GB depolama için 799 ABD doları olarak işaretlenmişken, 128 GB modeli 2019’da size 999 ABD dolarına mal olacaktı. teklif, daha ucuza yeni bir Google Pixel 6 Pro satın almanıza olanak tanır.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Şu anda, tüm zamanların en düşük seviyesi olan 100 ABD Doları indirim aldıktan sonra, 799 ABD Doları gibi düşük bir fiyata yeni bir Google Pixel 6 Pro’ya sahip olabilirsiniz. Bu size, 50 MP geniş kamera, 12 MP ultra geniş kamera, 48 MP telefoto, 11 MP özçekim sensörü ve 120 Hz yenileme hızına sahip 6,7 inç LTPO Pürüzsüz Ekran dahil olmak üzere Google’ın gelişmiş Pixel kamerasına sahip yeni ve kilidi açılmış bir akıllı telefon sağlayacaktır. Henüz Gorilla Glass. Bu canavarın içinde ayrıca Google’ın kendi bünyesindeki Tensor çipini, ek güvenlik için Titan M2 çipini ve 24 saatten fazla pil ömrünü bulacaksınız.

Kinda Coral'da Google Pixel 6

Google Piksel 6 Pro

Google Pixel 6 Pro, orta sınıf cihazlarla bir yıl geçirdikten sonra Google’ın sunduğu ilk amiral gemisi düzeyindeki tekliftir. 120Hz 1440p ekrana ve yepyeni optiklere sahip üçlü kamera sistemine sahiptir.

Telefonlarında daha fazla depolama alanı isteyenler için harika bir haberimiz var, çünkü Google Pixel 6 Pro’nun 256 GB depolama seçeneği de 100 ABD doları indirim görüyor, bu da bir tanesini 899 ABD doları karşılığında alabileceğiniz anlamına geliyor.

Ayrıca, 10 $’lık bir fiyat düşüşü gördükten sonra şu anda 89 $’a satılan yeni bir Google Pixel Buds A-Serisi çiftini almak için bu 100 $’lık tasarrufla paketinizi tamamlayabilirsiniz. Ürünün açılış sayfasında herhangi bir tasarruf görmezsiniz, ancak bu kablosuz kulaklıkların genellikle 99 ABD Doları’na satıldığını unutmayın. Her iki durumda da, hem Dark Olive hem de Clearly White renk seçeneklerinde aynı 10$’lık kazancı elde edebileceksiniz.