Google Pixel 6 Pro ekran içi parmak izi tarayıcı, şirket yöneticisi tarafından yanlışlıkla ortaya çıktı


Görünüşe göre yeni Google Pixel 6 Pro, ekran altı parmak izi tarayıcıya sahip olacak veya en azından yeni sızıntıların önerdiği şey bu.


Yaklaşan Google Pixel 6 serisi için heyecanlı olduğumuzu inkar edemeyiz. Bu yeni cihazlar tonlarca harika yeni özellik, Google’ın tescilli çipi ve daha fazlasıyla birlikte gelir. Evet, Google zaten yeni Pixel yinelemesinin bu sonbaharda geleceğini ve nelerin geleceğine dair bir önizlemenin geleceğini açıkladı, ancak bugün, Google Pixel 6 Pro’daki ekran altı parmak izi sensörünün yerini gösteren yeni bir sızıntımız var.


Pekala, artık yaklaşan Google Pixel 6 cihazlarından en az birinin ekran altı parmak izi okuyucuya sahip olacağını doğrulayabiliriz. Bu, Google Pixel 6 Pro’nun ekranı gibi görünen bir ekran görüntüsünü yayınlayan Google’ın Kıdemli Başkan Yardımcısı Hiroshi Lockheimer sayesinde oldu. Bize Android 12 ile birlikte gelen Material You kilit ekranı hakkında bir fikir vermek istiyor gibi görünüyor, ancak aynı zamanda yeni parmak izi okuyucusu olabilecek simgeyi de içeriyordu. Bu simge, kilit ekranındaki saat widget’ının hemen altına yerleştirilmiştir; bu, parmaklarımızı ekrana yerleştirerek Pixel 6 Pro’nun kilidini açma seçeneğine sahip olacağımızı doğrular.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Görünüşe göre Hiroshi Lockheimer, muhtemelen Pixel 6 Pro’dan bir ekran görüntüsü yayınladı (ve sonra sildi) (görüntü çözünürlüğü 1440×3200 idi). Telefon, muhtemelen operatörün 6GHz altı ağı olan Verizon 5G’ye bağlı. Ayrıca UDFPS’nin konumu da gösterilmiştir.

H/T @jspring6az pic.twitter.com/Pessh7RvNV

— Mishaal Rahman (@MishaalRahman) 24 Ağustos 2021

Ekran görüntüsü ayrıca, Verizon’un 5G ağına bağlı göründüğü için yeni Google Pixel 6 Pro’nun 5G desteğine sahip olacağını doğruluyor. Ancak, bu cihazın Verizon’un süper hızlı 6Ghz altı ağını destekleyeceğini doğrulayabilecek daha fazla bilgi için beklememiz gerekecek.

Parmak izi tarayıcı yerleşimi, OnePlus 9 Pro ile karşılaştırıldığında biraz daha yüksek görünebilir ancak Samsung Galaxy S21 Ultra gibi diğer modellerde tarayıcıyı gördüğümüz yere daha yakın yerleştirilmiş olabilir gibi görünüyor. Durum ne olursa olsun, bu özelliği Google Pixel 6 Pro’da almak yine de güzel olacak. Şimdi, bu yeni cihazın veya temel modelin kutuda bir güç adaptörüyle gelmesini beklemeyin, çünkü Google, Google Pixel 5a 5G’nin, satın alma işleminize bir şarj parçası ekleyen son Pixel olacağını zaten onayladı. Bununla birlikte, mevcut Piksellerden elde ettiğimiz 18W şarj hızları yerine 33W’a kadar çıkabilen daha hızlı kablolu şarj hızları bekleyebilirsiniz.

Phandroid aracılığıyla