Google Pixel 5 Pro Sızıntıları Gerçek ve Sahte mi? (video)


Bugünkü Pocketnow Daily’de, olası bir Google Pixel 5 Pro, Apple’ın gelecekte kablolardan kurtulma planları ve daha fazlası hakkında konuşuyoruz.

Piksel 5 anlaşmasıSamsung Galaxy Note 10+, Microsoft Surface Book 3 ve daha fazlası bugün satışta

Son zamanlarda her zamanki gibi, bugünün anlaşmalarına başlayalım ve cidden Samsung, teklifleriyle domine etmeye devam ediyor. Şu anda Amazon’da 300 $ indirimli olan Galaxy Note 10+ ile başlayarak, 256 GB, Aura Black varyantını 800 $ olarak bırakıyor. Normal Galaxy Note 10 aynı indirimi alıyor, ancak Aura White modeli için 650 $ kalıyor. Z Flip 5G 200 $ indirimli ve 1250 $’da kalıyor. Şirketin web sitesindeki takas anlaşmaları devam ediyor, bu nedenle takas için uygun bir cihazınız varsa Z Fold 2’yi 1000 $’a ve Note 20’yi 450 $’a alabilirsiniz. Şimdi Amazon’a, Surface Book’a geri dönelim. 3, 200 $ indirimli, Intel Core i5, 8 GB RAM ve 256 GB depolama modelini 1249 $ ‘a bırakıyor, evet hala pahalı ama 1270 $’ a iki kat RAM ve bir i7 alabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantılarda monitörler, Razer Gaming çevre birimleri ve daha fazlasıyla ilgili daha fazla fırsatımız var.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Apple, 2021’in ilk yarısında bize 10,5 inçlik yeni bir iPad verebilir

Hadi iPad’lere geçelim ama endişelenmeyin, bunlar anlaşma değil. Aslında bu sefer mesele bir yenileme için ne kadar yaptıklarıyla ilgili. Çin’den gelen yeni bir rapora göre Apple, giriş seviyesi iPad’ini 2021 İlkbaharında güncellemeyi planlıyor. Rapor, bu iPad’in daha büyük bir 10,5 inç ekran, A13 Bionic, 4 GB RAM ve daha ince ve daha hafif bir tasarım getirmesi gerektiğini iddia ediyor. . Bildirildiğine göre, Touch ID’yi ana düğmenin yanı sıra yıldırım bağlantı noktasına da getirecek, ancak önceki iPad Air’in tasarımını benimseyecek. Ve evet, bu gerçekten bir tasarım değişikliği değil ama bu onun daha ince ve daha hafif olmasını sağlayacak ve Apple’ın yeni Air örneğinde olduğu gibi iPad tasarımlarını hemen hemen geri dönüştürdüğünü biliyoruz. Apple’ın bir iPad’i bu kadar hızlı yenilemesi biraz garip ama düşünürseniz, öncekinden tek değişiklik işlemciydi. Son olarak rapor, 64 GB depolama alanıyla 299 $ gibi daha düşük bir fiyat etiketiyle başlayabileceğini iddia ediyor. Düşünürseniz, Apple Silicon’un avantajı, satışlardaki eklenen hacim göz önüne alındığında fiyatları nasıl aşağı çektiğidir, bu yüzden hepimiz bunun için varız.

Snapdragon 888 ile Samsung Galaxy S21 onaylandı, geliştirilmiş özelliklere dair söylentiler ortaya çıkıyor

Pekala, beklediğimiz cihazlardan bahsetmeye devam edelim, ancak odağı Galaxy S21 Serisine kaydıralım. Dün, yeni sızdırılan teaser’ların yanı sıra, çok daha hızlı bir ekran parmak izi tarayıcı getireceği gerçeğini ele aldık ve bunun o kadar iyi olacağı bildirildi ki, kilidini açmak için sadece dokunmanız gerekiyor. Şimdi, bazı söylentiler, tüm bu cihazların Exynos yongaları ile çalıştırılabileceği olasılığını ima etti ve sizlerin bunlar hakkında ne düşündüğünüzü biliyoruz. Neyse ki S21, ABD ve Güney Kore gibi bazı pazarlarda Snapdragon 888 5G’yi getireceğini onaylayan bir FCC sertifikasından geçti. Diğer pazarlar, bu yıl daha umut verici görünen Exynos 2100’e bağlı kalmak zorunda kalacak. Sertifikasyon ayrıca, bu cihazın muhtemelen yeni Galaxy Buds Pro için mmWave 5G, WiFi 6, Bluetooth 5 ve daha hızlı 9W ters kablosuz şarj getireceğini ortaya çıkardı. Yani evet, bu telefonları önümüzdeki ay en kısa sürede bekliyoruz, bu yüzden sızıntılar buradan daha iyi hale gelmeli.

Apple, uygulama gizlilik etiketlerine saldırdığı için Facebook’a ateş açtı, uygulamaları kaldırma konusunda uyardı

Apple ve Facebook’a geçelim.. Ve Google, aslında alkışlamak istediğim şekillerde. Ekim ayında yeni iPhone’ları aldığımızda, Apple ayrıca bazı yeni gizlilik özelliklerini duyurdu. Bu yeni özellikler artık uygulamaların, insanların faaliyetlerini izlemek için “Reklamverenler için Tanımlayıcı”yı kullanmadan önce açıkça izin istemesini gerektiriyor. Facebook ve Google’ın, Cupertino’nun reklamverenlere gelirlerinin %50’ye varan oranlarda düşebileceğini söyleme kararından gerçekten memnun olmadığını hayal edebilirsiniz. Craig Federighi namı diğer Bay Jiggle Mode geçtiğimiz günlerde, bu yeni Uygulama İzleme Şeffaflığı özelliğinin hiç uygulanmamasını “bazı teknoloji şirketlerinin” nasıl tercih edeceğine dair bazı yorumlar yaptı. Bununla birlikte, bu özelliği 2021’in başlarına kadar ertelediklerini ancak bazı isimsiz şirketlerin bu standardı karşılamak istemediklerini, bu uygulamaları App Store’dan kaldıracaklarını da açıkça belirtti. Şimdi, elbette, Craig herhangi bir isimden bahsetmedi, ancak Facebook duyurusundan bu yana Apple’a bu konuda saldırıyor, böylece gizliliğinize saygı duyma konusunda ne hissettiklerini açıkça anlayabilirsiniz. Şimdi, Apple hakkında bildiğimiz bir şey varsa, umursamadıklarıdır ve bunun kanıtı Epic Games’tir.

Apple, şarj cihazlarını bıraktıktan sonra, kabloları iPhone perakende paketinden çıkarmayı düşünüyor

Şimdi, işte küçük bir bilgi sorusu. Apple’ın kullanmadığınız ürünlerle ilgili bir anket yaptığına en son ne zaman değindik? Evet, şarj tuğlasından kurtulmayı planladıkları zaman. Şirket benzer bir müşteri anketi gönderdi ama bu çok daha fazlasını getiriyor. Bu, iPhone 12 kullanıcılarına güç kablosu, SIM çıkarma aracı ve çıkartmalar da dahil olmak üzere kutudan çıkan öğeleri gerçekten kullanıp kullanmadıklarını soruyor. çıkartmalar. Görünüşe göre Apple, MagSafe’in aslında bir şey olduğu yıllardır söylenen portsuz iPhone’u nihayet kullanacak. Olumlu haberlerle başka bir ankete geçelim, kullanıcılara yeni iPhone’lardaki Face ID deneyimlerini soruyorlar. Bu, büyük olasılıkla Apple’ın Qualcomm’un Face ID’sini ve ekran parmak izi tarayıcısını geliştirmek için çalıştığını iddia eden yeni söylentilerden kaynaklanıyor. Dürüst olmak gerekirse, güç düğmesine veya ekranın altına koymalarını gerçekten umursamıyoruz, şu anda sadece bir parmak izi tarayıcı istiyoruz.

Yeni bir Google Pixel 5 Pro yolda mı?

Son olarak, günümüzün en sıcak haberlerinin Google ve Pixel ile ilgisi var. Neredeyse iki ay geçtiği ve hala Pixel 6 sızıntısı olmadığı konusunda Diego ile bu devam eden şakayı yapıyoruz. Pek çok kişi, bu yıl onlardan aldığımız üç telefondan hiçbiri aslında bir amiral gemisi olarak nitelendirilmediğinden, Google’ın gerçekten bir amiral gemisi başlatıp başlatmayacağını merak ediyordu. Şimdi, bir Google Pixel 5 Pro’ya ait olduğu iddia edilen bazı sızdırılmış görsellerimiz var ve iddia edilenlerin üzerinde duruyorum. Bu görüntüler, Pixel XE için geçen hafta aldığımız görüntülere çok benziyor. Görsellerde bu telefonun çift SIM özelliğine sahip olduğunu ve cihaz adının Pixel 5 Pro olduğunu görebiliyoruz. Cihazın başka bir karşılaştırması, bu telefonun 8GB RAM, 256GB dahili depolama ve Snapdragon 865’i paketlediğini gösteriyor. Muhtemelen bu resimlerle ilgili en ilginç şey, görünüşe göre burada selfie kamerası olmaması. Şimdi, bunun bir açılır pencere mi yoksa ekranın altında bir pencere mi gördüğümüz anlamına geldiğini bilmiyoruz ama burada hiçbir yerde bulunamıyor. Bununla ilgili olan şey, Google’ın ne alacağınızı asla bilemeyeceğiniz bir kutu çikolata gibi olmasıdır.

Abone:http://bit.ly/pocketnowsubhttp://pocketnow.com

Bizi takip edin:http://flipboard.com/@Pocketnowhttp://facebook.com/pocketnowhttp://twitter.com/pocketnow