Google Pixel 2023 için en iyi taşınabilir şarj cihazları


Birinci nesil Google Pixel bu noktada altı yaşından biraz daha eski ve artık Android işletim sistemi güncellemelerini almıyor. Ancak bundan sonra bile, hala bazı temel görevler için kullanılabilecek oldukça iyi bir akıllı telefon. Bu kadar uzun süre elinizde tuttuysanız ve yine de daha yeni bir cihaza geçmenin bir anlamı olmadığını düşünüyorsanız, pil ömrünün hiçbir yere yakın olmadığı neredeyse kesin olduğundan, yine de Google Pixel için en iyi taşınabilir şarj cihazlarından birini almanızı öneririz. eskiden olduğu gibi. Ve en iyi yanı, bu harici pil paketlerinin, sahip olabileceğiniz diğer çeşitli aygıtları çalıştırmanıza da izin vermesidir.

Bunlar, Google Pixel için en iyi taşınabilir şarj cihazlarıdır

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu harici pil paketleriyle Google Pixel’inizin ömrünü uzatın

Kesinlikle en iyi Android telefonlara karşı rekabet edemese de (yeni sekmede açılır) bugün piyasada bulunan orijinal Google Pixel (yeni sekmede açılır) İkincil bir akıllı telefon olarak bile size iyi hizmet verebilecek iyi yapılmış bir cihaz olmaya devam ediyor. Ancak bunu yapabilmek için tüm gün dayanabileceğinden emin olmanız gerekir ve bu nedenle en iyi Google Pixel taşınabilir şarj cihazlarından birini almanızı öneririz.