Google Nest Hub şu anda yalnızca 55 ABD Doları’na satılıyor


En yeni Google Nest Hub’da ve şu anda B&H’de satışta olan diğer Google Nest ürünlerinde büyük indirimler elde edin


Akıllı hoparlörler zaman geçtikçe daha popüler hale geliyor. Bu küresel pazar yaklaşık 12 milyar dolar değerinde ve ABD’de 18 ila 29 yaş arasındaki insanların yüzde 30’undan fazlasının evinde akıllı bir konuşmacı olduğundan, büyümeye devam edecek gibi görünüyor. Bu harika cihazlar, müzik dinlemenin yeni yolu haline geldiklerinden inanılmaz derecede kullanışlıdır. Ayrıca akıllı evinizi kontrol etmenizi ve önemli bilgileri almanızı sağlarlar. B&H’deki en son fırsatlar daha ucuza yeni bir Google Nest Hub edinmenize yardımcı olacağından, şimdi yeni bir akıllı hoparlör veya yeni bir akıllı ekran da edinebilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

B&H şu anda Google Nest Hub’ı 45 $’lık bir indirimden sonra yalnızca 55 $’a sattığı için, evleri veya ofisleri için yeni bir akıllı hoparlör veya akıllı ekran edinmek isteyenler için harika bir haberimiz var. Bu model 2019’da piyasaya sürüldü ve 7 inç WSVGA dokunmatik ekran, üç uzak alan mikrofonu, 1,7 inç tam aralıklı hoparlör ve yerleşik bir Google Asistan ile birlikte geliyor. Ve en iyi yanı, bu tasarrufların dört farklı renk seçeneğinden herhangi birinde mevcut olmasıdır.

Google Nest Hub Black Friday Anlaşması

Google Yuva Merkezi

Google Nest Hub, akıllı evinize harika bir ektir, arkadaşlarınız ve ailenizle iletişim halinde olmanıza yardımcı olur, ayrıca uyumlu akıllı ev cihazlarını sesli komutlarla kontrol etme şansına sahip olursunuz.

Daha büyük bir ekran ve yeni akıllı ekranınızla görüntülü görüşme yapma imkanı istiyorsanız, 55 $ indirim aldıktan sonra 174 $ karşılığında satılan Google Nest Hub Max’i de düşünebilirsiniz. Bu model, daha büyük 10 inç sesle etkinleştirilen WXGA dokunmatik ekrana sahiptir ve ayrıca 2,95 inç woofer ve iki adet 0,71 inç tweeter sayesinde daha iyi ses elde edeceksiniz. Ve en uygun fiyatlı seçeneği istiyorsanız, 20 $’lık bir indirim gördükten sonra şu anda 30 $’a satılan Google Nest Mini’ye bağlı kalmak isteyebilirsiniz. Bu modelin ayrıca dört farklı renk seçeneği mevcuttur.

Alışveriş sepetinizde geçerli olacak 110$’lık indirim kuponundan sonra 220$’a Google’ın 1080p İç Mekan/Dış Mekan Nest Cam’i satın alabileceğiniz veya 120$’dan sonra yeni bir Google Görüntülü Kapı Zili alabileceğiniz için fırsatlar burada bitmiyor. 50 $ indirim almak.