Google Nest Hub Max, 50 ABD doları indirim alıyor


Güvenlik kameraları, Wi-Fi yönlendiricileri, termostatlar ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli Google Nest ürünlerinde tonlarca fırsat olduğunu tespit ettik. Bununla birlikte, en son anlaşma, şu anda Adorama ve B&H’de satışta olan Google Nest Hub Max’te tasarruf etmenizi de sağlar.


Adorama ve B&H Photo Video’da 50$ indirim aldıktan sonra artık yalnızca 180$’a alınabilen Google Nest Hub Max ile bugünün fırsatlarını başlatıyoruz. Bu size sesle etkinleştirilen 10 inç WXGA dokunmatik ekran, uzak alan mikrofon sistemi, 2,95 inç woofer, iki 0,71 inç tweeter, ortam ışığı EQ ışık ve renk sensörü ve Daha.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ayrıca Google Nest Hub Max, 127 derecelik görüş açısına sahip 6,5 inçlik bir MP kamera içerir ve bu, görüntülü görüşme yaparken sizi çerçevenin içinde tutmanıza yardımcı olur. Ve en iyi yanı, yaptığınız şeyi kimsenin görmemesini sağlamak için bir mikrofon ve kamera gizlilik anahtarı içermesidir. Ayrıca, yerleşik Google Asistan’ın yardımıyla uyumlu akıllı ev cihazlarını kontrol etme şansına da sahip olursunuz.

Yeni Google Nest Hub Max’inizi hem Chalk hem de Charcoal sunumlarında alabilir ve ayrıca bir çift aldığınızda tasarruf edebilirsiniz, çünkü bu kombinasyon anında 100 $ tasarruf etmenizi sağlar ve onları 360 $’dan kapmak için bırakır.

Google Nest Hub Max Ürün Kutusu Resmi

Google Nest Hub Maks.

Google Nest Hub Max, akıllı evinize harika bir ektir, arkadaşlarınız ve ailenizle iletişim halinde olmanıza yardımcı olur, ayrıca uyumlu akıllı ev cihazlarını sesli komutlarla kontrol etme şansına sahip olursunuz.

24 Nisan’a kadar satışta olacak Google Nest ürünlerinin tam listesine de göz atabilirsiniz. Bu nedenle, belirli ürünlerde 100 ABD dolarına varan tasarruflar da bulabileceğiniz Adorama, B&H veya Amazon’a gidin. Örneğin, Google Nest Wi-Fi 2-pack, 80 $’lık bir indirim alıyor ve bu da onları 219 $’dan kapmak için bırakıyor veya 50 $’lık bir indirimden sonra şimdi 199 $’a çıkan Google Nest Learning Thermostat’a bakın.