Google Nest Hub, Jabra kulaklıklar ve daha birçok ürün indirimde


İkinci nesil Google Nest Hub’ı ve birkaç kablosuz kulaklığı indirimde bulabileceğiniz, bugün mevcut olan en son fırsatlara göz atın


İkinci nesil Google Nest Hub, şu anda B&H ve Adorama’da 45 ABD doları indirim alıyor, bu da bu harika akıllı ekranı yalnızca 55 ABD dolarına alabileceğiniz anlamına geliyor. Google Nest Hub’da 7 inç WSVGA dokunmatik ekran, üç Uzak Alan mikrofonu, 1,7 inç tam aralıklı hoparlör, daha fazla gizlilik için sessiz mikrofon anahtarı ve daha fazlası bulunur. Ayrıca, uyumlu akıllı ev cihazlarını kontrol etmenize yardımcı olacaktır. Renk seçenekleri arasında Tebeşir, Kömür, Sis ve Kum bulunur.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Jabra Elite 85t ile başlayan ve şu anda yüzde 20’lik bir indirimle 25 ABD doları tasarruf sağlayan Jabra’nın çeşitli kulaklık modellerinde de ilginç tekliflerimiz var. Bu, yeni kulaklığınızı 185 $ karşılığında alabileceğiniz anlamına gelir. Jabra Elite 85t’nin dört farklı renk seçeneği mevcuttur, ancak bu muameleyi gören tek model olduğu için Bakır Siyahı seçeneğini kullanmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca Titanium Black seçeneğini de tercih edebilirsiniz, ancak bu 192 $’a satılıyor, bu da 37,99 $ tasarruf edeceğiniz anlamına geliyor. Her iki durumda da, bu kulaklıklar aktif gürültü önleme özelliğine ve şarj kutusuyla birlikte kullanıldığında 25 saate kadar pil ömrüne sahiptir. Ancak, tek başlarına kullanıldıklarında yalnızca 5,5 saate kadar çıkarlar.

Jabra Elite 7 Pro, dikkate alınması gereken başka bir harika seçenektir, genellikle 180 ABD dolarına satılır, ancak şimdi 20 ABD doları indirim aldıktan sonra 180 ABD dolarına bir çift alabilirsiniz. Bu model ayrıca aktif gürültü önleme içerir ve 30 saate kadar pil ömrü elde edersiniz. Biraz daha uygun fiyatlı bir şey arıyorsanız, yüzde 27 tasarruf anlamına gelen 40 $ indirim aldıktan sonra 110 $ karşılığında satılan Jabra Elite 75t Kulaklıklara göz atabilirsiniz. Yine aktif gürültü engelleme de paketin bir parçası ve bu kulaklıklarla 24 saate kadar pil ömrü elde edeceksiniz. Son olarak, 30 $ indirim kazandıktan sonra 120 $ karşılığında satılan Beats Studio Buds’a da sahip olabilirsiniz.