Google Mesajlar güncellemesi, iOS emoji tepkilerini herkese getiriyor, sohbetlerdeki bulanık videoları düzeltiyor


Ne bilmek istiyorsun

  • Google Mesajlar, iOS emoji tepkileri ve sohbetlerde video paylaşımı için Google Fotoğraflar bağlantıları da dahil olmak üzere herkes için büyük bir yükseltme yaptı.
  • Uygulama aynı zamanda kişisel ve iş sekmeleriyle görüşmelerinizi düzenliyor ve OTP mesajlarının 24 saat sonra otomatik olarak kaldırılmasını sağlıyor.
  • Ayrıca, onlarla bir sohbet başlattığınızda veya sohbet açtığınızda, arkadaşlarınızın doğum günleri hakkında da hatırlatıcılar alırsınız.

Google’ın sinir bozucu iMessage tepkilerini düzeltmek için çalıştığı bir sır değil. (yeni sekmede açılır) iPhone’lardan gönderilen emoji tepkilerinin metin açıklamaları olarak görüntülendiği Mesajlar uygulamasında. Beta testinden sonra (yeni sekmede açılır) Geçen ay iOS’un Tapback’leri için destek, Google Mesajlar artık bunları herkes için düzgün bir şekilde gösteriyor.

İOS dostu tepkiler bugün halka yayılmaya başladı ve en iyi Android telefonların hepsinde canlı olmalılar. (yeni sekmede açılır) Önümüzdeki bir kaç hafta içinde. Yeni özellik ilk önce İngilizce olarak ayarlanan cihazlarda “ek dillerle birlikte” gelecek.