Google Meet’in Dark Canvas teması, bazı güzel yeni duvar kağıtlarıyla gözlerinizi dinlendiriyor


Ne bilmek istiyorsun

  • Google Meet donanımı cihazları, Dark Canvas’ı kazanır.
  • Yeni Koyu Kanvas, Meet donanım ürünleri kullanıcı arabirimi öğelerini karanlık bir temaya yerleştirir.
  • Güncelleme, 29 Ağustos’ta hızlı sürüm ve programlı sürüm etki alanları için kullanıma sunulmaya başlandı ve tam olarak kullanıma sunulması 15 gün kadar sürebilir.

Google, Meet donanımı cihazları ana sayfası için karanlık tema desteği ekliyor.

Google’ın yakın tarihli Workspace gönderisinde şirket, kullanıcılarını yeni “Dark Canvas”ın eklendiği konusunda bilgilendiriyor. Dark Canvas’ı açarken kullanıcılar, kullanıcı arayüzlerinin öğelerinin karanlık bir temaya dönüştüğünü görecek. Meet donanımı cihazlarının ana ekranı için bir özellik olduğundan, bu daha koyu kullanıcı arayüzü yalnızca siz görüşmede değilken etkin olacaktır. Google ayrıca, yeni Dark Canvas’ın sahip olabileceğiniz herhangi bir Meet donanımı cihazına uygulanabileceğini bildirir.

Donanım cihazları için Google Meet'in yeni Dark Canvas'ı.

(İmaj kredisi: Google)

Bu yeni özelliği kullanmaya başlamak için Google, Yöneticilerin şu adrese giderek ana ekran ayarlarını değiştirebileceklerini bildirir: Cihazlar > Google Meet donanımı > Ayarlar > Cihaz Ayarları > Ana ekran. Dark Canvas teması, hem hızlı sürüm hem de planlanmış sürüm etki alanları altındaki kullanıcılar için 29 Ağustos’ta kademeli olarak kullanıma sunuldu. Kullanıcılar, uygun özellik kullanılabilirliği için 15 güne kadar izin vermelidir.