Google Fi 2023 için en iyi telefonlar


Düşük başlangıç ​​fiyatı ve uygun fiyatlı sınırsız aile planları ile Google Fi, her zamankinden daha değerli. Mükemmel küresel dolaşım, ülke çapında kapsama alanı ve kullanmadığınız tüm verileri geri alan faturalandırma özelliğini hesaba katın ve daha da çekici bir satın alma işlemine sahip olun. Fi, kilidi açılmış hemen hemen tüm telefonlarla çalışır, ancak akıllı ağ değiştirme gibi belirli özellikler yalnızca “Fi için tasarlanmış” yazılıma sahip belirli telefonlarda kullanılabilir. Google Pixel 7 Pro, mükemmel ağ desteği, güçlü donanımı ve doğrudan Google’dan gelen sık yazılım güncellemeleri sayesinde Google Fi için en iyi telefondur.

Doğru telefonla Google Fi planınızdan en iyi şekilde yararlanın

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Google Pixel 7 Pro ile fotoğraf çekme

(İmaj kredisi: Nicholas Sutrich / Android Central)

Google’ın en iyi telefonu

Satın alma nedenleri

+

Tensor G2 ile hızlı performans

+

Güzel 120Hz OLED ekran

+

5G ve Wi-Fi 6E desteği

+

Cesur renk seçenekleri

+

5G ile Fi için tasarlandı

Kaçınılması gereken nedenler

Arkada büyük kamera çubuğu

Kutuda şarj cihazı yok

Yüzle kilit açma titiz olabilir

Google Pixel 7 Pro, yalnızca Google Fi’de alınabilecek en iyi telefon değil, aynı zamanda herhangi bir operatör için alabileceğiniz en iyi Android telefonlardan biridir. Android 13’ün sorunsuz çalışmasını sağlayan güçlü Tensor G2 CPU’ya ve muhteşem bir 120Hz OLED ekrana sahiptir. Yüzünüzle kilidi açmak istediğimiz kadar sorunsuz olmasa da Pixel 7 Pro incelememiz, parmak izi sensörünün harika çalıştığını ve Pixel 6 Pro’ya göre çok daha iyi olduğunu onaylıyor.