Google daha büyük bir Pixel Watch yayınlamalıydı


Bir şeyin varlığı söz konusu olduğunda Öznel veya nesnel olarak karşılaştırılabilir bir cihazdan daha iyi olduğundan, özellikle incelemelerimiz söz konusu olduğunda objektif bir yaklaşım benimsemeye odaklanmaya çalışıyoruz. Galaxy Z Fold 4’ün şimdiye kadar yapılmış en iyi akıllı telefon olduğunu düşünmem, başkaları için en iyi Android telefon olduğu anlamına gelmiyor.

Aynı zihniyet, tabletlerden aksesuarlara ve günümüzün konusu olan akıllı saatlere kadar elime geçen her şey için geçerli. Google Pixel Watch incelememde (yeni sekmede açılır), Pahalı olmasına ve tescilli bantlara dayanmasına rağmen, yine de yüksek fiyat etiketine değdiğini belirttim. Gerçekten pek anlamadığım bir şey, konunun gerçek boyutuydu, çünkü bu, Google’ın sunduğu genel paketten gerçekten uzaklaşmayan öznel bir görüş.

Boyut çoğunlukla önemli değil

Bilekte yan yana Google Pixel Watch ve Apple Watch Ultra karşılaştırması

(İmaj kredisi: Andrew Myrick / Android Central)

Burada incelediğim en iyi akıllı saatlerden veya fitness takipçilerinden herhangi birine bir göz atın ve çok ince bileklerim olmadığını hemen fark edeceksiniz. Hafif olan ve orada olduklarını bile unutturan zarif giyilebilir ürünler benim tarzım değil. Ve Pixel Watch’a kesinlikle bayıldığım kadarıyla, maalesef bu kategoriye giriyor.