Good Lock güncellemesi, Galaxy Z Flip 3 kapak ekranını çok daha kullanışlı hale getiriyor


Ne bilmek istiyorsun

  • Samsung’un Good Lock uygulaması, 2022 için tüm One UI 4 ve One UI 4.1 destekli telefonlar için destekle güncellendi.
  • Good Lock, Samsung Galaxy telefonlarına birkaç ek seçenek ve özellik ekler ve Galaxy Apps mağazasında ücretsizdir.
  • Bu son güncelleme, hem katlanabilir telefonlar hem de düz telefonlar için özellikler içerir.

Samsung’un One UI’sinin sunduğu pek çok özellik arasında Good Lock, onu kullanmış olabilecek herkes için muhtemelen listenin başında yer alıyor. Garip bir şekilde adlandırılan uygulama, yıllardır ortalıkta dolaşıyor ve bir kez denemeden yaşaması zor olan önemli özellikler sunuyor. En son güncelleme olan Good Lock 2022, en iyi Samsung telefonlarının tümü için, özellikle de Galaxy Z Flip 3 için çıtayı önemli ölçüde yükseltiyor.

XDA Developers bir gönderi buldu (yeni sekmede açılır) Samsung Kore forumlarında, şimdi her yerde Samsung telefonlarına yayılan en son Good Lock güncellemesi için oldukça ayrıntılı bir değişiklik günlüğü ile. Güncellemeyi henüz almadıysanız, önümüzdeki birkaç gün içinde Samsung Galaxy telefonunuzdaki Galaxy Apps mağazasını kontrol ettiğinizden emin olun.

Good Lock Tema Parkı Renk Seçici Önizlemesi

Kaynak: Ara Wagoner / Android Centra (İmaj kredisi: Kaynak: Ara Wagoner / Android Centra)

Z Flip 3 sahipleri, güncellenmiş Good Lock modülü Multistar’ı nihayet kapak ekranındaki tüm uygulamaları telefonlarını değiştirmeye veya üçüncü taraf uygulamaları indirmeye gerek kalmadan kullanabilmek için kullanabilecekler. Varsayılan olarak Samsung, küçük dış ekran için optimize edilmiş uygulamaları önerecek, ancak etkinleştirme seçenekleri de olacak. herhangi orada kullanılacak uygulama. Telefonun geçen sonbaharda piyasaya sürülmesinden bu yana bu özelliği talep eden Flip sahipleri için bu büyük bir fırsat.