God of War Ragnarok çıkış tarihi 9 Kasım olarak belirlendi


Ne bilmek istiyorsun

  • God of War Ragnarok ilk olarak PlayStation Games Showcase 2020’de tanıtıldı ve bir yıl sonra tam bir açıklama ve yeni bilgiler paylaşıldı.
  • O zamandan beri, 2022 için planlanmış olmasına rağmen oyunun tam olarak ne zaman geleceğine dair yaygın spekülasyonlar var.
  • God of War Ragnarok’un 9 Kasım 2022’de gelmesi planlanıyor.

God of War hayranları bir süredir God of War Ragnarok’un ne zaman geleceğine dair cevaplar için bekliyorlardı ve sonunda resmi bir çıkış tarihi geldi.

Yeni bir CGI fragmanı, God of War Ragnarok’un bu yıl 9 Kasım’da piyasaya sürüleceğini ortaya koyuyor. Kratos ve oğlu Atreus’u konu alan CGI fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Fragman kısa olsa da, muhtemelen Büyük Kurt Fenris’in ne olduğuna dair bir tease de dahil olmak üzere oyun boyunca ortaya çıkacak farklı düşmanlara hızlı bir bakış sunuyor.

Oyunun hikayesi, Kratos ve Atreus’un Asgard ile savaşı ve kehanet edilen Ragnarok olaylarını engellemeye çalıştığı God of War 2018 olaylarını takip ediyor. Yol boyunca, intikamcı tanrılar Thor ve Freya’nın yanı sıra her zaman kurnaz Odin ile mücadele etmek zorunda kalacaklar.

Geliştirici Sony Santa Monica ayrıca oyun için ön siparişlerin 15 Temmuz 2022’de yayına gireceğini doğruladı. Horizon Forbidden West’in birden fazla sürümüne sahip olmasına benzer şekilde, oyuncuların peşine düşebileceği bir standart sürüm, dijital lüks sürüm ve iki farklı koleksiyoncu sürümü var. yılın başlarında farklı baskılar.

Sony Santa Monica bu yılın başlarında God of War Ragnarok’un diğer PlayStation Studios oyunlarının çalışmalarını temel alan yeni erişilebilirlik özelliklerine sahip olduğunu paylaşmış olsa da, oyunun çoğu hala gizemle örtülüyor.