GIGABYTE’ın AERO 17 XE5’i, Hisense PX1-PRO, Echo Show 15 ve daha fazlası


GIGABYTE AERO 17 XE5

GIGABYTE AERO 17 XE5 Uzun 3


Kaynak: GIGABYTE

Bugünün fırsat seçimine, yüzde 17’lik bir tasarrufu temsil eden 500$’lık devasa bir indirim aldıktan sonra şimdi 2.499$’a alınabilen güçlü GIGABYTE AERO 17 XE5 ile başlıyoruz. Bu sadece bir oyun dizüstü bilgisayarı değil. Aynı zamanda medya yaratıcıları için mükemmel bir araç olarak tasarlandı. GIGABYTE AERO 17 XE5, 120 Hz yenileme hızı sağlayabilen 17,3 inç 4K UHD miniLED ekrana sahiptir. Ayrıca, bu canavarın kaputunun altında bir Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM, 2 TB SSD depolama ve NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti grafik bulacaksınız.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

GIGABYTE AERO 17 XE5 ayrıca, DTS:X Ultra Ses Teknolojisi, iki adet 2W hoparlörlü dahili mikrofon ve istediğiniz her şeyi bağlamak için fazlasıyla yeterli bağlantı noktası sayesinde tam bir klavye ve dinamik ses sunar.

Daha bütçe dostu seçenekler aradığınızı varsayalım. Bu durumda, yüzde 16 indirimden sonra şu anda 769 ABD dolarına satılan Dell Inspiron 5515 Dokunmatik Dizüstü Bilgisayarı da düşünebilirsiniz. veya 125 $ indirimden sonra 654 $’a satılan daha uygun fiyatlı HP Pavilion x360 Dönüştürülebilir 14 inç Dizüstü Bilgisayarı edinin.

GIGABYTE AERO 17 XE5

GIGABYTE AERO 17 XE5

GIGABYTE AERO 17 XE5, 17,3 inç 4K UHD miniLED ekran, Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM, 2 TB SSD depolama ve NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti grafik kartı ile birlikte gelir.

Hisense PX1-PRO TriChroma Lazer Sinema Projektörü

Hisense PX1-PRO TriChroma Lazer Sinema Projektörü Uzun

Kaynak: Hisense

Sırada, evlerinde en üst düzeyde sinema deneyimi arayanlar için harika bir seçenek olan Hisense PX1-PRO TriChroma Lazer Sinema Projektörü var. Bu ürün genellikle 3.499$’a satılır, ancak şimdi son indirimden sonra 2.999$’a bir tane alabilirsiniz.

Hisense PX1-PRO TriChroma Lazer Sinema Projektörü, gerçeğe yakın bir görüntü için BT.2020 renk alanının tam kapsamını elde etmek üzere bir TriChroma lazer motoruna sahiptir, bu da 90 ila 4K görüntünün keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir. 13 inç, kayıpsız ses, Film Yapımcısı Modu ve bu ürünü akıllı evinize mükemmel bir katkı yapacak diğer harika özellikler.

Savaş istasyonunuz için daha küçük bir 4K ekranla ilgileniyorsanız, 103$’lık bir indirimden sonra şu anda 997$’a satılan BenQ MOBIUZ EX3210U 4K IPS Oyun Monitörünü de düşünebilirsiniz. Bu 32 inç oyun monitörü, 144 Hz yenileme hızları, HDR600, 1 ms, FreeSync Premium Pro, Eye-Care, dahili mikrofon ve hoparlör, uzaktan kumanda ve diğer özelliklerle birlikte gelir.

Hisense PX1-PRO TriChroma Lazer Sinema Projektörü

Hisense PX1-PRO TriChroma Lazer Sinema Projektörü

Hisense PX1-PRO TriChroma Lazer Sinema Projektörü net ve keskin bir 4K görüntü, 2.200 Lümene ulaşan tonlarca parlaklık, kayıpsız ses için eARC, Filmmaker Modu ve akıllı ev entegrasyonları içerir.

ASUS ROG Strix Scope RX Oyun Klavyesi

ASUS ROG Strix Scope RX Oyun Klavyesi Uzun

Kaynak: Asus

Daha uygun fiyatlı ürünlere geçersek, ASUS ROG Strix Scope RX Oyun Klavyesini, size 30 $ tasarruf sağlayacak en son yüzde 23 indirimden sonra 100 $’ a satıyoruz. ASUS ROG Strix Scope RX Oyun Klavyesi, ROG RX optik mekanik mavi anahtarlar, programlanabilir bir makro, Aura Sync RGB aydınlatma ile birlikte gelir ve en iyi yanı, bu oyun klavyesinin IP57 su geçirmezliği sayesinde neredeyse her şeye dayanmasıdır. & toz Direnci derecesi. Her tuşa basarken daha fazla direnç istiyorsanız, kırmızı anahtarlara sahip bu harika oyun klavyesini tam fiyatına alabilirsiniz.

Ayrıca, 17$’lık bir indirimden sonra 133$’a satılan Logitech MX Mechanical Mini Kablosuz Aydınlatmalı Klavye ile daha kompakt ve minimalist bir tasarıma yönelmeyi de düşünebilirsiniz. Ek olarak, bu küçük klavye, yazmayı daha da keyifli hale getirecek tıklanabilir anahtarlarla birlikte gelir. Tam bir klavye istiyorsanız, 20 $ indirimden sonra şimdi 150 $’a mevcut olan Logitech MX Mechanical Wireless Illumated Performance Keyboard’a da göz atabilirsiniz.

ASUS ROG Strix Scope RX Oyun Klavyesi

ASUS ROG Strix Scope RX Oyun Klavyesi

ASUS ROG Strix Scope RX Oyun Klavyesi, 100 milyon tuş vuruş ömrü sağlayan ve anında yanıt veren tutarlı doğrusal tuş vuruşları sunan ROG RX Kırmızı Optik Mekanik Anahtarlarla birlikte gelir, bu da onu bu hardcore oyuncular için harika bir seçenek haline getirir.

Yankı Gösterisi 15

Yankı Gösterisi 15 Uzun

Kaynak: Amazon

Echo Show 15 de indirimde. Bu harika akıllı ekran genellikle 250$’a satılır, ancak en son anlaşma bu harika ürünlerden birini almanıza ve ücretsiz bir Echo Show 5 kazanmanıza olanak tanır. her iki ürünü ayrı ayrı satın almak için.

Echo Show 15, devasa bir 15,6 inç Full HD akıllı ekran, 5 MP kamera ve yerleşik Alexa ile birlikte gelir, bu da akıllı ev ürünlerinizin çoğunu kontrol edebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, Alexa’dan en sevdiğiniz şarkıları çalmasını, akıllı güvenlik kameralarınızın akışını kontrol etmesini, en sevdiğiniz akış platformlarında bir film izlemesini ve daha fazlasını isteyebilirsiniz.

Yankı Gösterisi 15 kombinasyonu

Yankı Gösterisi 15

Echo Show 15, Echo Show 5’in en son yinelemesiyle birlikte gelir; bu, akıllı cihazlarınızı kontrol etmenize ve en sevdiğiniz içeriği izlemenize yardımcı olacak iki akıllı ekrana sahip olacağınız anlamına gelir.

JBL Kuantum 350

JBL Quantum 350 Uzun

Kaynak: JBL

Son olarak, çıkarılabilir bir Boom mikrofona sahip JBL Quantum 350 kablosuz PC oyun kulaklığı, size 20 $ tasarruf sağlayacak yüzde 20’lik bir indirim elde ettikten sonra şimdi 80 $’a satılıyor. Bu model, ses düşüşü olmadan size hareket özgürlüğü sağlamak için kayıpsız 2,4 GH kablosuz teknolojisi, JBL’nin sinematik QuantumSOUND, sürükleyici ses için 40 mm sürücüler ve 22 saate kadar pil ömrü ile birlikte gelir. Ve en iyi yanı, 5 dakikalık kısa bir şarjdan sonra size 1 saate kadar çalma süresi sağlayacak hızlı şarj özelliğine sahip olmalarıdır.

Son olarak, size 20 $ tasarruf sağlayacak yüzde 25 indirimden sonra şimdi 60 $ ‘a satılan JBL Endurance Race Suya Dayanıklı Gerçek Kablosuz Aktif Spor Kulaklıklara da göz atabilirsiniz. Bu küçük ve kablosuz kulaklıklar, şarj kutusuyla birlikte 30 saate kadar müzik çalmanızı sağlayacak uzun ömürlü bir pil ömrüne sahiptir.

JBL Kuantum 350

JBL Kuantum 350

Muhteşem ses, hafif tasarım ve uzun oyun oturumları sırasında maksimum konfor için PU sarılı hafızalı köpük kulak yastıkları özelliklerine sahip JBL Quantum 350 Kablosuz PC Oyun Kulaklığı ile oyun oturumlarınızın keyfini çıkarın.