Ghostwire: PS5 için Tokyo — Bilmeniz gereken her şey


Bethesda’nın E3 2019 basın toplantısında, biri Ghostwire: Tokyo olarak adlandırılan tamamen yeni iki IP gösterdiler. Yaratıcı yönetmen Ikumi Nakamura, izleyiciyi hemen büyüleyen ve girdiği fragmanın ürkütücü seviyesi ve karanlık estetiğiyle derin bir tezat oluşturan bir güven, coşku ve samimiyet düzeyiyle sahneye çıktı. Ghostwire: Tokyo tam olarak ne olursa olsun, bir CGI videosunda sunulan konseptler inanılmaz görünüyor.

O zamandan beri, Sony’nin Haziran 2020 PS5 vitrini The Future of Gaming’den bu yana gösterilen bazı önemli görüntülerle daha fazlası ortaya çıktı. Nakamura artık projede değil; Kenji Kimura artık yönetmen ve bu oyun süreli bir konsola özel. İşte Ghostwire: Tokyo hakkında artık bildiklerimiz.

Ghostwire nedir: Tokyo?

Kaynak: Bethesda Softworks (İmaj kredisi: Kaynak: Bethesda Softworks)

Ghostwire: Tokyo, Bethesda’nın E3 2019 basın toplantısında tanıtılan ve PS5’in 2020’deki ilk çıkışıyla birlikte daha fazla ayrıntıyla tanıtılan Tango Gameworks’ün yeni bir oyunudur. hem The Evil Within hem de The Evil Within 2’de ve Mikami’nin kendisi Capcom’da Resident Evil üzerinde çalıştı. Yani bu oyunun oldukça ürkütücü olacağını biliyorsun!

Ghostwire: Tokyo’nun hikayesi nedir?

Kaynak: Bethesda Softworks (İmaj kredisi: Kaynak: Bethesda Softworks)

Ghostwire: Tokyo, (sürpriz!) Tokyo’da geçiyor. Nüfusun %99’u Rapture benzeri bir olayda kıyafetlerini geride bırakarak uyarı veya açıklama yapılmadan aniden ortadan kayboldu. Ana karakter Akito olarak, kaybolmalardan sorumlu olabilecek tuhaf, kötü bir güç şehre gelirken kalırsınız. Bu ortadan kaybolmalar meydana geldikçe, Akito olağandışı güçler kazanır, hatta Yokai adı verilen ruhlar şehrin dört bir yanında görünmeye başlar. Karanlığa karşı savaşmak için kendi “hayalet” yeteneklerinizi kullanarak onun izini sürmek ve neler olup bittiğinin temeline inmek sizin işiniz.