Genshin Impact Update 3.0: Karakterler, bölge ve bilmeniz gereken her şey


Genshin Impact’in dünyası çok yakında genişliyor. 3.0 Güncellemesi öncesinde HoYoverse, oyuncuların Sumeru ile neler bekleyebileceğini ve Dendro öğesinin savaşta nasıl çalıştığını ayrıntılı olarak açıkladı. Geliştiricinin ortaya koyduklarına ek olarak, oyuncular bazı ilginç yeni eklemelere işaret eden beta testlerinden sızdırılmış bilgiler buldular.

Beğenilen Android RPG, yaklaşık iki yıl önce piyasaya sürüldüğünden bu yana bol miktarda destek aldı ve bu, oynaması ücretsiz oyun için başka bir kilometre taşını işaret ediyor.

Genshin Impact 3.0: Sumeru’ya Hoş Geldiniz

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

(İmaj kredisi: HoYoverse (ekran görüntüsü))

Sumeru, Genshin Impact’te Mondstadt, Liyue ve Inazuma’dan sonra keşfedilebilir dördüncü bölgedir. Vatandaşları, Bilgelik Tanrısı olarak da bilinen Küçük Lord Kusanali’ye taparlar. Peyzajının çoğu, iki farklı yerden, büyük bir tropikal yağmur ormanından ve bir çölden oluşur. Birincil şehri dev bir ağaç üzerine inşa edilmiş gibi görünüyor. HoYoverse’ye göre, Güncelleme 3.0 ilk yayınlandığında yalnızca yağmur ormanları keşfedilebilir olacak.