Genişletilebilir depolama alanına sahip en iyi Android telefonlar 2023


İster medya kitaplığınızı yanınızda taşıyın, ister çok sayıda 4K video çekin veya uzun bir yolculuktan önce birkaç film indirmek isteyin, genişletilebilir depolama birçok kullanıcı için çok önemlidir. Neyse ki, pek çok seçenek hala mevcut, ancak bunların çoğu bütçe telefonları veya ara sıra birkaç ödün veren orta sınıf telefonlar. 256 GB veya daha fazla yerleşik bir amiral gemisine 1.000 dolardan fazla harcamak istemiyorsanız, genişletilebilir depolama alanına sahip en iyi Android telefonlar listemize göz atın.

Hâlâ SD kartları barındıran harika Android telefonlar

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Değerli telefonlar MicroSD’yi canlı tutuyor

En iyi Android telefonların çoğu genişletilebilir depolamadan uzaklaşırken ve Huawei gibi bazı markalar microSD’den kendi standartlarına geçerken, formatın ölmekte olduğunu düşünebilirsiniz, ancak henüz paniğe kapılmayın. Yine de microSD desteğine sahip çok sayıda harika telefon var, ancak bunların büyük çoğunluğu bütçe teklifleri. En iyi microSD kartlardan bazılarını alın ve depolama alanınızı kolaylıkla genişletebileceksiniz.