Garmin Vivosmart 5, Fitbit Charge 5’in üstesinden gelmek için burada


Ne bilmek istiyorsun

  • Garmin, Vivosmart 5 kondisyon takipçisini duyurdu.
  • İzleyici daha büyük bir ekrana, 7 günlük pil ömrüne ve çok daha fazlasına sahiptir.
  • Fiyatlandırma 149 dolardan başlıyor ve Vivosmart 5 bugünden itibaren satışa sunuluyor.

Fitness izleyicileri dünyasında, pek çok farklı seçenek mevcuttur. Ancak, büyük ölçüde Fitbit’in Charge 5 ve Inspire 2 dahil olmak üzere çok çeşitli izleyicileri tarafından yönetiliyor. Garmin, tamamen yeni Garmin Vivosmart 5’i duyurarak pazarı biraz değiştirmeyi umuyor.

Garmin’in güvenilmez bir dokunmatik ekran ve gerçekten işi yapmayan bir donanım düğmesi gibi sinir bozucu sorunlarla dolu Vivosmart 4’ü piyasaya sürmesinden bu yana bir yıldan fazla zaman geçti. Şirket, selefinden bile daha büyük bir ekran uyguladığı için Vivosmart 5 ile bunların hepsi değişiyor. Ayrıca, ön taraftaki menü düğmesi yükseltildi ve gün boyunca fitness takipçinizle etkileşim kurmayı kolaylaştırdı.

Garmin Vivosmart 5 üst üste yaşam tarzı

(İmaj kredisi: Garmin)

Vivosmart 5, birçok sağlık izleme ve fitness özelliği ile donatılmıştır. Bunlar arasında 7/24 kalp atış hızı izleme, uyku izleme, stres izleme ve kan oksijen seviyelerinizi takip edebilmeniz için bir Pulse Ox sensörü bulunur. Garmin’in Vücut Bataryası izlemesi de oldukça şık, egzersizlerinize ara verip vermemeye karar vermenize yardımcı olmak için enerji seviyelerinizi kontrol etmenize olanak tanıyor.