Garmin Venu vs. Venu 2: Fark nedir ve yükseltmelisiniz?


Giyilebilir cihazlar dünyasına gelince, yükseltmeler başarısız olabilir veya ıskalanabilir. Neyse ki, Garmin Venu 2 onu parkın dışına çıkarıyor. Yeni bir baskıyı değerli bir yükseltme yapan nedir? Bu tamamen sizin bakış açınıza bağlıdır. Genel olarak konuşursak, çoğu insan daha iyi pil ömrü, geliştirilmiş tasarım ve yeni özellikler görmek ister.

Astronomik fiyat etiketine aldırış etmiyorsanız, Garmin Venu 2 keyfini çıkarabileceğiniz pek çok yeni özellikle birlikte değerli bir yükseltmedir. Ancak biraz tasarruf etmek isteyenler orijinal Garmin Venu’yu tercih edebilir.

Garmin Venu 2, yükseltmelerin tam anlamıdır

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Düz mavi bir masanın üzerinde Garmin Venu 2

(İmaj kredisi: Jeramy Johnson / Android Central)

Tasarımla başlayalım. Garmin Venu 2 modelleri, önceki modellere oldukça benziyor ancak birkaç değişiklik var. Bazı yeni renk seçeneklerine ek olarak iki boyut seçeneğine de sahip olursunuz: her ikisi de hızlı açılan Garmin Venu 2 ve 2s bandıyla uyumlu olan daha küçük 2S modeli (40 mm) ve daha büyük standart model (45 mm). Daha küçük modellerin daha büyük modellerden biraz daha ucuz olması alışılmadık bir durum değildir, ancak Garmin Venu 2 ve 2S aynı fiyattır.

Her iki Venu 2 modeli de önceki modele göre önemli ölçüde daha uzun pil ömrü sunar.