Garmin Forerunner 955 Solar ve 945 LTE: Hangisini satın almalısınız?


Garmin Forerunner 945 LTE’nin piyasaya sürülmesinden bir yıl sonra Garmin, Garmin Forerunner 955 ve 955 Solar’da bir başka birinci sınıf fitness akıllı saatini piyasaya sürdü. Garmin, o dönemde birinci sınıf koşucu saatinde önemli iyileştirmeler yaparak yeni widget’lar ve özelliklerin yanı sıra bir dokunmatik ekran, daha iyi kalp atış hızı ve GPS takibi ekledi. İyileştirmelere rağmen, bazı insanlar bunun yerine eski modeli satın almak isteyebilir.

Garmin Forerunner 955 Solar ve 945 LTE: Yeni özellikler

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Garmin Forerunner 945 Haritaları

(İmaj kredisi: Courtney Lynch / Android Central)

Garmin Forerunner 945 LTE incelememiz, saatte mevcut olan ve burada listelenemeyecek kadar çok kullanışlı çalıştırma özelliklerinin çamaşırhane listesini yıkacaktır. Bir bakışta egzersiz önerileri, egzersiz etkisi ve önerilen dinlenme süresi, VO2 Max ve mevcut performans durumu, navigasyon ve gidiş-dönüş yönlendirme ile tam renkli haritalama, acil durum yardımı ve saat yüzleri ve uygulamaları için Garmin Connect alırsınız.