Garmin Forerunner 255 ve 245: Yükseltmeli misiniz?


Çoğu insan birkaç yılda bir yeni bir fitness cihazıyla ticaret yapacaktır, ancak Garmin saatleri ister istemez bir kenara atmak için çok pahalı ve yüksek kalitelidir. 2019 Garmin Forerunner 245, lansmanından yıllar sonra koşucular için mükemmel bir cihaz olmaya devam ediyor.

2022 Forerunner 255 onu birçok yönden geride bırakmış olsa da, farklılıklar başka bir pahalı satın almayı haklı çıkarmak için yeterli mi? Yoksa Forerunner 245’i indirimde bulursanız almaya değer mi? Sorunuz ne olursa olsun, cevabı bizde.

Garmin Forerunner 255 ve 245: Tasarım ve pil ömrü

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Garmin Forerunner 245 (solda) ve Forerunner 255 (sağda)

Garmin Forerunner 245 (solda) ve Forerunner 255 (sağda) (İmaj kredisi: Michael Hicks / Android Central)

Bu Garmin Forerunner 255 – 245 karşılaştırmasını başlatmak için tasarıma odaklanmalısınız. Çoğu Forerunner cihazı birbirine çok benziyor, plastik malzemeden yapılmış, bileğinize çömelmiş şekilde oturan düğmelerle süslenmiş büyük, düz, yuvarlak bir kasaya sahip. Ancak 255’ten daha küçük bir pile ve daha az sensöre sahip olan 1,2 inçlik Forerunner 245, muadilinden hem daha ince hem de daha hafif.