Garmin fenix 6 Pro ve çeşitli Samsung Galaxy cihazlarında nasıl tasarruf edebileceğinizi görmek için buraya girin


Bugünün fırsat seçimine Amazon ve Woot’ta sunulan harika indirimlerle başlıyoruz. İlk olarak, şu anda yüzde 15 indirim alan Garmin fenix 6 Pro Solar’a sahibiz. Bu, bu harika akıllı saati sadece 680 $’a satın alabileceğiniz anlamına gelir, bu da 120 $ tasarruf sağlar. Gerçekten de piyasadaki en uygun fiyatlı saat değil, ama bunun nedeni tonlarca harika özellik içermesi. Solar şarj etme özellikleri, gelişmiş eğitim özellikleri, 1,3 inçlik bir ekran ve dışarıda ne kadar zaman harcadığınıza bağlı olarak 14 güne kadar veya daha fazla pil ömrü boyunca bağlantıda kalmanızı sağlayacak uzun ömürlü bir pil içerir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Garmin Instinct Solar, 312 $ fiyat etiketi ve 88 $ tasarruf anlamına gelen yüzde 22 tasarrufla geldiği için daha uygun fiyatlı bir seçenek. Bu model, üst düzey fenix 6 Pro kadar havalı veya özelliklerle dolu olmayabilir. Yine de aynı solar şarj özelliklerine, yerleşik spor uygulamalarına, sağlık izleme, Pulse Ox, stres izleme, vücut pili enerji izleme özelliğine ve daha fazlasına sahip olursunuz. Ve bu hala bütçeniz için çok fazlaysa, sayfa kuponunu eklediğinizde geçerli olan 45 $ indirimden sonra artık 255 $ karşılığında mevcut olan TicWatch Pro 3 Ultra’yı da düşünebilirsiniz.

Sırada, satışta Samsung Galaxy S21 serisini ve daha fazla Galaxy cihazını bulabileceğiniz Woot.com’a gidiyoruz. Örneğin, 500 dolardan başlayan temel modeli alabilir, 610 dolardan başlayan S21 Plus’ı alabilir ve hatta şu anda 790 dolardan mevcut olan Galaxy S21 Ultra’yı seçebilirsiniz. Ayrıca Samsung Galaxy Note 20, Note 20 Ultra, Galaxy Note 10, Galaxy S10 Plus ve daha fazlası için fırsatlar bulacaksınız. Ancak, heyecanlanmadan önce bilmeniz gereken bir şey var. Bu cihazların tümü yenilenmiş koşullarda mevcuttur ve bu teklif yalnızca bugün veya tükenene kadar geçerli olacaktır. Bu nedenle, bu seçenekler üzerinde tetiği çekmeden önce hızlı düşünmek ve akıllıca seçim yapmak isteyebilirsiniz. Ayrıca, 14,99 $ indirimden sonra sadece 25 $ karşılığında yeni bir Samsung Kablosuz Şarj Cihazı Hızlı Şarj Pedi alabilirsiniz.