Garmin Bounce’ın SIM kartı veya eSIM’i var mı?


Garmin Bounce’ın SIM kartı veya eSIM’i var mı?

En iyi cevap: Garmin Bounce yerleşik bir SIM karta sahiptir. Bu, çocuklara yönelik akıllı saatin bir LTE ağına bağlanmasına olanak tanır, böylece küçük çocuklar ebeveynleri, bakıcıları ve diğer onaylı kişilerle kablosuz bir ağ üzerinden iletişim kurabilir. Ancak ağ bağlantısı, kablosuz operatörünüz aracılığıyla değil, doğrudan Garmin tarafından sağlanır.

Garmin Bounce’ta SIM kart nasıl çalışır?

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Garmin Sıçrama

(İmaj kredisi: Nicholas Sutrich / Android Central)

Garmin Bounce, çocuklar için adımları, etkinliği, ev işlerini ve daha fazlasını izleyen bir akıllı saattir. Ancak bir abonelikle, çocukların onaylanmış kişilerle iletişim kurmasını da mümkün kılar. Bu, telefonsuz metin ve sesli mesaj oluşturma ve almanın yanı sıra ebeveynlerin ve çocukların güvenlik ve takip özelliklerinden yararlanmalarına izin vermeyi içerir.

Gömülü SIM aracılığıyla etkinleştirilen LTE bağlantısı, doğrudan Garmin tarafından sağlanır. Bu, bir telefon sağlayıcısından belirli bir plana ihtiyacınız olmadığı anlamına gelir. Ancak bu, mevcut bir faturaya bu saat için bir plan ekleyemeyeceğiniz anlamına gelir. Doğrudan Garmin üzerinden kaydolmanız ve kendi kablosuz planlarınızın yanı sıra bu plan için ayrıca ödeme yapmanız gerekir.