Galaxy Z Flip 4 Ismarlama Sürüm geliyor, ancak muhtemelen bir dava açacaksınız


Samsung, Ağustos ayında Galaxy Z Flip 3 katlanabilir akıllı telefonunu duyurdu ve iki ay sonra Ekim ayında Bespoke Edition’ı piyasaya sürdü. Yeni özel sürüm, kullanıcıların cihazlarını tasarlamak için cihazın arka plakalarını değiştirmesine ve 49 farklı renk kombinasyonu arasından seçim yapmasına olanak sağladı. Ismarlama Sürüm yalnızca Galaxy Watch 4 serisi ve Flip 3 cihazları için mevcuttu.


İşte bugün Galaxy Z Flip 3’ü satın almanız ve Galaxy Z Flip 4 için biraz daha beklemek isteyebileceğiniz birkaç neden.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

SamMobile Samsung’un yaklaşmakta olan Samsung Galaxy Z Flip 4 için Bespoke Edition’ı geri getireceğini ve geçen seferkinden daha fazla renk kombinasyonu olacağını bildiriyor. Rapor ayrıca, Samsung’un özel Galaxy Z Flip 4 Bespoke Edition’ı daha da fazla pazarda sunacağını iddia ediyor.

Hızlı bir özet olarak, Galaxy Z Flip 3 Bespoke Edition 49 farklı renk kombinasyonuyla sunuluyordu. Avustralya, Kanada, Fransa, Almanya, Kore, İngiltere ve ABD’de sunuldu. Listeye başka hangi bölgelerin eklenebileceği şu anda net değil, ancak yaklaşan Galaxy Z Flip 4 için Kanada ile daha fazla Avrupa ve Asya ülkesinin eklenmesini bekliyoruz.

Rapor, Galaxy Watch 5 ve Galaxy Watch 5 Pro akıllı saatlerinden bahsetmiyor, ancak kullanıcıların akıllı saatleri farklı kayışlar ve renkli kaplamalarla özelleştirmesine olanak tanıyan Bespoke Studio’nun bir parçası olmalarını bekliyoruz. Ayrıca Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy S22 serisinin Bespoke stüdyosuna katılmasını çok isteriz.


Ismarlama Sürüm, Samsung’un daha fazla birim satmasına yardımcı olacak mı?

Samsung Galaxy Z Flip 3 Ismarlama Sürüm özellikli

Ek özelleştirme araçları genellikle işletmelerin benzersiz ve özel bir hizmet sunmalarına yardımcı olur ve sonuç olarak, genellikle ekstra ücret alarak müşterilerinden daha fazla para alırlar. Bu harika bir strateji ve Samsung, Bespoke Studio ile harika bir iş çıkardı ve kullanıcıların Galaxy Z Flip 3 cihazının arka plakalarını değiştirmesine olanak sağladı.

Herhangi bir resmi rakama sahip değiliz ancak Bespoke Edition cihazlarının, Samsung’un satışlarını ve sevk edilen birimlerini artırmasına büyük ölçüde yardımcı olarak, şirketin 2021’de en popüler katlanabilir OEM haline gelmesine büyük olasılıkla yardımcı olmuştur. geçen yıl en çok satan katlanabilir ve Galaxy Z Flip 4’ün bu yıl daha da iyi performans göstermesi bekleniyor.

Ayrıca benzersiz ve renkli arka plakalar oluşturmanın nakliye sürelerini önemli ölçüde uzatacağını da eklemeliyiz. Kıtlıkların tüm sektörü etkilediği bir zamanda, bazı müşterilerin yeni cihazlarını teslim almak için birkaç hafta daha beklemelerini bekliyoruz. Farklı renkte bir arka panel için fazladan birkaç hafta beklemeye değer mi? Bunun yargıcı olmanıza izin vereceğiz.

Ismarlama Sürüm veya Vanilya, çoğu insan buna bir dava açacaktır.

Samsung, özel Ismarlama Sürümü iade etmeye karar verirse, kaç kişinin cihazlarındaki birkaç arka plakanın rengini özelleştirmek için fazladan harcamaya istekli olacağını merak ediyoruz. O kadar çok olmadığını varsayıyoruz. Ismarlama Sürümü harika bir özellik ve bunu gördüğümüze sevindik, ancak çoğu kişi için, cihazlarına zaten renkleri ve tasarımı gizleyen bir kılıf takacakları için muhtemelen ekstra güçlüklere ve uzayan nakliye sürelerine değmez. katlanabilir. Şeffaf kılıfları tercih edenler için sırtı özelleştirmek daha mantıklı olabilir, ancak ek fiyat etiketini haklı çıkarmak yine de zor.

Mor Samsung Galaxy Z Flip 3 katlanmış ve açık durumda

Samsung Galaxy Z Flip 3

Galaxy Z Flip 3, bütçenizi zorlamadan katlanır form faktörünü denemek için can atıyorsanız, almanız gereken telefondur.