Galaxy Z Flip 4 için en iyi kılıflar


Samsung, Amazon ve diğer satıcılardan en iyi kılıfları topladık. Yeni çıkan Samsung Galaxy Z Flip 4 için alabileceğiniz en sağlam, ince, hafif, şeffaf, birinci sınıf ve şık kılıfları bulduk.


Samsung, 10 Ağustos’taki Samsung Galaxy Unpacked etkinliğinde Galaxy Z Fold 4, Galaxy Watch 5 ve Watch 5 Pro akıllı saatleri ve yepyeni Samsung Galaxy Buds 2 Pro kablosuz kulaklıklarla birlikte Galaxy Z Flip 4’ü resmen tanıttı.


Yeni kapaklı telefon, dış tarafında hafif tasarım değişiklikleriyle geliyor ve artık daha düz kenarlara sahip. Hem ön hem de arkadaki ekran aynı boyuttadır, ancak ana ekranda son olarak 1-120Hz uyarlanabilir yenileme hızı bulunur ve bu da verimliliği artırır. Yeni cihaz, yeni Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 SoC tarafından desteklenmektedir ve 8 GB RAM ve 128/256/512 GB depolama katmanlarına sahiptir. Galaxy Z Flip 4, müşterilerin cihazlarını tamamen kendi tercihlerine göre özelleştirmelerine olanak tanıyan Samsung Bespoke Studio’da da mevcut. Önümüzdeki haftalarda yeni cihazları test edeceğiz, bu nedenle tam incelememiz için bizi izlemeye devam edin.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ayrıca en son Samsung Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4 ile uygulamalı olarak çalıştık ve ayrıca Flip 4 ile Flip 3’ü karşılaştıran mükemmel bir makalemiz var.

Samsung Galaxy Z Flip 4

Samsung Galaxy Z Flip 4

En yeni Samsung Galaxy Z Flip 4, en güçlü Qualcomm SoC, daha iyi bir menteşe mekanizması ve 1,9 inç Super AMOLED kapak ekranı ile birlikte gelir. Şimdi ön sipariş verebilir ve bir Samsung silikon Yüzüklü Kılıf veya Kayışlı bir kılıf alabilir ve uygun takasla 900$’a varan indirim kazanabilirsiniz.

 • Galaxy Z Flip 4 için SUPCASE Unicorn Beetle Pro

  SUPCASE Unicorn Beetle Pro

  SUPCASE UBP, düşme hasarına karşı mükemmel koruma sağlar ve çizilmeleri ve ezikleri önleyebilir. Kasa, 20 fitten düşme testine tabi tutulmuştur ve döndürülebilir ve çıkarılabilir bir kılıfa sahiptir. Kasa, hem ekranı hem de arka kamerayı korumak için hassas kesiklere ve yükseltilmiş kenarlara sahiptir.

 • Galaxy Z Flip 4 için i-Blason Armorbox

  i-Blason Armorbox

  Armorbox Serisi, Flip 4 için yapılmış sağlam bir kılıftır. Düşme hasarına ve çizilmelere karşı gelişmiş koruma sağlar ve çıkarılabilir bir kemer klipsi kılıfına sahiptir. Dış ve iç ekranı ve arka kamera kurulumunu korumak için yükseltilmiş çerçeveler vardır.

 • Galaxy Z Flip 4 için i-Blason Cosmo Serisi

  i-Blason Cosmo Serisi

  i-Blason Cosmo Serisi şık ve hafif bir kasadır. Üç farklı tasarım ve renkte sunulur ve cihazı çizilmelere, çarpmalara ve düşmelere karşı koruyan, darbeye dayanıklı bir TPU kapağa sahiptir. Kurulumu kolaydır ve herhangi bir cebe veya çantaya kolayca sığabilir.

 • Galaxy Z Flip 4 için Kapaklı Deri Kılıf

  Samsung Silikon Yüzüklü Kılıf

  Düz Deri Kılıf, cihazın tamamında zarif ve birinci sınıf bir his sağlar. İnce ve hafiftir ve çizilmeleri ve düşme hasarını önleyebilir. Üç renkte mevcuttur ve kasa aynı zamanda menteşe mekanizmasını da korur.

 • Kayışlı Silikon Kılıf Galaxy Z Flip 4

  Kayışlı Samsung Silikon Kılıf

  Kayışlı Silikon Kılıf her yönden mükemmel koruma sağlar ve iki renk kombinasyonuyla sunulur. Kayış değiştirilebilir ve ne yaparsanız yapın cihazı güvenli bir şekilde tutmanıza olanak tanır. Bu şık bir çanta ve topluluk tarafından yüksek puan aldı.

 • Yüzüklü Silikon Kılıf Galaxy Z Flip 4

  Samsung Şeffaf İnce Kapak

  Silicover Yüzüklü Kılıf beş renkte sunulur ve yumuşak bir malzemeden yapılmıştır. Yüzük, telefonu kullanırken veya tutarken elinizde tutmanızı sağlar ve güvenli bir uyum sağlar. Cihazı çizilmelere ve düşmelere karşı korumak için mükemmeldir.

 • Şeffaf İnce Kapak Galaxy Z Flip 4

  Spigen İnce Fit Yüzük

  Galaxy Z Flip 4’ün güzelliğini sergilemek istiyorsanız, Clear Slim Cover yalnızca her yönden mükemmel koruma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda yeni cihazınızı sergilemenizi de sağlar. Kasa, ekranı, menteşeyi ve arkadaki kamerayı korumak için hassas kesiklere, ince ve hafif bir tasarıma ve yükseltilmiş kenarlara sahiptir.

 • Galaxy Z Flip 4 için Spigen Zor Zırh

  Spigen Zor Zırh

  Spigen Tough Armor kılıf, ekstra bir şok direnci katmanı sağlayan yeni bir köpük teknolojisine sahiptir. Oldukça ince form faktöründe ekstra koruma isteyenler için mükemmeldir ve menteşe mekanizmasını çizilmelere karşı korur. Hassas kesimlere ve yükseltilmiş kenarlara sahiptir.

 • Galaxy Z Flip 4 için Spigen Hava Kaplaması

  Spigen Hava Kaplaması

  Spigen Air Skin üç renkte sunulur ve ince ve hafif bir kılıftır. Cihazınıza benzersiz bir görünüm katabilir ve onu daha büyük ve hantal hale getirmez. Harika bir çok yönlü ve ince bir his arıyorsanız, bu dikkate alınmalıdır.

 • Galaxy Z Flip 4 için Spigen İnce Fit Yüzük

  Foluu Deri Kılıf

  Spigen Thin Fit Ring kılıf, hafif ve ince bir tasarıma sahiptir. Kristal berraklığında bir arka plakaya sahiptir ve Galaxy Z Flip 4’e mükemmel şekilde uyar. Cihazınızın tasarımını sergilemek ve aynı zamanda arkadaki Halkayı kullanarak cihazı tutmayı kolaylaştırmak istiyorsanız, bu sağlam bir seçenektir.

 • Galaxy Z Flip 4 için Foluu Deri Kılıf

  Incipio Kate Spade New York Davası

  Deri kılıf, Galaxy Z Flip 4’e uyacak şekilde tasarlanmıştır ve çizilmelere, çarpmalara, eziklere ve düşmelere karşı mükemmel koruma sağlar. Sentetik deri zarif ve birinci sınıf bir his sunar ve üç renk seçeneği mevcuttur.

 • Galaxy Z Flip 4.jpg için dbrand Grip kılıf

  dbrand Tutma Kılıfı

  dbrand, piyasadaki en iyi kaplamalardan bazılarını üretiyor ve yeni Grip kılıfları, kavrayıcı bir his ve her yönden mükemmel koruma sunuyor. Ayrıca tasarımı, dbrand’ın web sitesinde bulunan 20’den fazla dış görünüm seçeneğinden biriyle özelleştirebilirsiniz.

 • Galaxy Z Flip 4 için UAG

  Kentsel Zırh Teçhizatı

  Kılıf, Galaxy Z Flip 4’e mükemmel bir şekilde oturur ve cihazı çizilmelere, eziklere, darbelere ve kazara hasara karşı koruyabilen hafif bir zırh kabuğuna sahiptir. Yükseltilmiş kenarlar, iç ve dış ekranları ve kamerayı çizilmelere karşı korur ve üç renkte mevcuttur.

 • Galaxy Z Flip 4 için Incipio Grip Kılıf

  Incipio Kavrama Çantası

  Incipio Grip kılıf, Galaxy Z Flip 4’e mükemmel şekilde uyan ince ve hafif bir form faktörüne sahiptir. Mükemmel koruma sağlar ve yükseltilmiş kenarlar ekranı, arka ekranı ve kamerayı çizilmelere karşı korur. Bastırarak sığdır düğmelerine sahiptir ve kablosuz şarjı destekler. Daha fazla kişiselleştirme seçeneği için iki renkte mevcuttur.

 • Incipio Kate Spade New York Samsung Galaxy Z Flip4 için Koruyucu Sert Kılıf

  Sony X85K Serisi&kolon; BRAVIA XR Akıllı TV

  Kate Spade New York kasası, yalnızca çizilmeye karşı dayanıklı olmakla kalmayıp aynı zamanda kazara düşmelere ve hasara karşı mükemmel koruma sağlayabilen ince bir tasarıma sahiptir. Kasa 5G antenlerini engellemez ve kablosuz şarjı destekler. Yeni cihazınızı sergilemek için iki benzersiz tasarım mevcuttur.


Bizim önerimiz

Hangi kasanın ihtiyaçlarınıza en uygun olduğuna hala karar vermediyseniz üzülmeyin. Seni koruduk. Her kategoriye göre seçimlerimizin kısa bir özetine sahibiz.

 • Sağlam kasalar: Piyasada sağlam ve sağlam bir kılıf arıyorsanız, SUPCASE Unicorn Beetle Pro, i-Blasom Armorbox ve Spigen Tough Armor, en iyi genel korumayı sağlayanlardır.
 • Vakaları Temizle: Samsung Clear Slim Cover ve Spigen Thin Fit Ring kılıfları, Galaxy Z Flip 4’ün güzelliğini sergilemek için mükemmeldir ve özellikle Bespoke Edition’ı almaya karar verdiyseniz kullanışlıdır.
 • İnce ve Hafif: i-Blason Cosmo Serisi, dıştan oldukça şık ve benzersiz bir görünüme sahipken, ince ve hafif bir uyum sunar. Samsung Clear Slim Cover, Spigen Air Skin de hafiftir ve tüm akıllı telefona fazla hacim kazandırmaz.
 • Ödül: Samsung Düz Deri Kılıf, cihazın tamamında zarif ve birinci sınıf bir his sağlar. Daha premium ve lüks bir şey arıyorsanız, bu dikkate alınması gereken sağlam bir seçenektir.

Samsung Galaxy Z Flip 4

Samsung Galaxy Z Flip 4

En yeni Samsung Galaxy Z Flip 4, en güçlü Qualcomm SoC, daha iyi bir menteşe mekanizması ve 1,9 inç Super AMOLED kapak ekranı ile birlikte gelir. Şimdi ön sipariş verebilir ve bir Samsung silikon Yüzüklü Kılıf veya Kayışlı bir kılıf alabilir ve uygun takasla 900$’a varan indirim kazanabilirsiniz.