Galaxy Z Flip 3 kılıfları Z Flip 4’e uyar mı?


Galaxy Z Flip 3 kılıfları Z Flip 4’e uyar mı?

Ne yazık ki neredeyse tüm Galaxy Z Flip 3 kılıfları Z Flip 4 ile uyumsuz ve yeni Samsung katlanabilir kılıfa uymuyor.

Flip 4 ve Flip 3 arasında servis taleplerini değiştiremezsiniz

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Samsung, Z Flip 3’ü Flip 4’e yükseltirken yalnızca artımlı değişiklikler yapmış olsa da, her iki katlanabilir ürünün de şekil ve boyut özellikleri aynı değil. Çerçevelerin genişliği ve kamera yerleşimi gibi küçük farklılıklar, bir Flip 4 kılıfını Flip 3’ünüzle veya tam tersini kullanarak birbirinin yerine kullanmayı zorlaştırır.

Yatay olarak kaydırmak için kaydırın
Kategori Samsung Galaxy Z Flip 4 Samsung Galaxy Z Flip 3
Boyutlar (katlanmamış) 165,2 x 71,9 x 6,9 mm 166 x 72,2 x 6,9 mm
Boyutlar (katlanmış) 84,9 x 71,9 x 15,9-17,1 mm 86,4 x 72,2 x 17,1 mm

Z Flip 3 kılıfınızı Samsung’un yeni nesil flippable’ında kullanamayacak olmanız çok yazık. Bir Flip 4 kılıfı, ortalama bir telefon kılıfından daha pahalı olmakla kalmaz, aynı zamanda yeni bir aksesuar satın alıp eskisini atmak, bir yerlerde bir çöplükte toplanarak gezegenimizi zehirleyen daha fazla plastik atık oluşturur.

Son derece kararlıysanız, mevcut bir seçenek vardır. Speck, şimdiye kadar geriye dönük uyumlu Samsung Galaxy Z Flip 4 kılıfına sahip tek marka.

Speck Presidio Galaxy Z Flip 3 ve Flip 4 için Mükemmel Şeffaf Kılıf

(İmaj kredisi: Namerah Saud Fatmi / Android Central)

Galaxy Z Flip 3 ve Flip 4 için temel Speck Presidio Perfect Clear Case’i edinebilirsiniz. Test ettiğimiz gibi her iki cihaza da güzel bir şekilde uyuyor ve sade bir varyant veya ışıltılı bir seçenek arasında seçim yapabilirsiniz.