Galaxy Watch 5 Pro ve Watch 5, 2022 FIFA Dünya Kupası’nın ortasında yeni bir saat yüzü alıyor


Ne bilmek istiyorsun

  • Samsung’un futbol sezonu için yeni bir Galaxy Watch güncellemesi olduğu bildiriliyor.
  • Galaxy Watch 5 serisi için yeni bir “futbol saati yüzü” getiriyor.
  • En son güncelleme Güney Kore’de yayında ve güvenlik güncellemeleri getiriyor.

Futbol sezonu, FIFA Dünya Kupası Katar 2022 devam ediyor ve bildirildiğine göre Samsung, Galaxy Watch 5 serisine yeni futbol saati yüzünü getiren bir güncelleme yapmayı seçti.

GalaxyClub’dan gelen yeni bir raporda belirtildiği gibi, Koreli teknoloji devi, bir güvenlik yamasının yanında yeni bir futbol saati yüzü güncellemesiyle Galaxy Watch 5 Pro için bir “Dünya kupası güncellemesi” yayınlıyor. R9xxXXU1AVK7 sürüm numarasını taşıyan ve 500 MB’tan büyük olan güncelleme, Kasım ayı güvenlik yaması dışında bazı iyileştirmeler de getiriyor.

Yeni futbol saati yüzü, ülke bayraklarıyla eşleşen renk şemaları ile benzersiz bir kadran getiriyor. Takımlarını veya favori takımlarını destekleyen bölgelerdeki kullanıcılar, saat yüzlerini tercihlerine göre ayarlayabilir. Mevcut güncellemenin Galaxy Watch 5 ve Watch 5 Pro’nun Bluetooth modellerine yayıldığı söyleniyor. LTE modelleri henüz yeni güncellemeyi almıyor.

Galaxy Watch 5 kadranı

(İmaj kredisi: SamMobile)

SamMobile’ın haberine göre yeni güncelleme Güney Kore’deki Galaxy Watch 5 cihaz sahipleri için yayında. Kullanıcılar, güncellemeyi yükledikten sonra Galaxy Watch 5 serisindeki ‘Grafik’ kategorisinde bulunan yeni saat kadranını seçmek için Galaxy Wearable uygulamasına yöneliyor.

Galaxy Watch 5 serisi yeni güncelleme

(İmaj kredisi: GalaxyClub)

Samsung’un en son trendi yakaladığını ve Galaxy Watch 5 serisi sahipleri için özelleştirilebilir saat yüzleri çıkardığını görmek güzel. Bu sadece güvenlik güncellemeleriyle ilgili değil, Eylül ayında Samsung, yeni One UI Watch 4.5’in eski Galaxy Saatlerine yeni özellikler getirmek için hazırlandığını da duyurdu.