Galaxy S23 lansman tarihi resmi, rezervasyonlar şimdi 100$’a varan krediyle açılıyor


Ne bilmek istiyorsun

  • Samsung, resmi olarak 1 Şubat’ı Galaxy Unpacked tarihi olarak duyurdu.
  • Şirket, yaklaşmakta olan Galaxy akıllı telefonları için 1 Şubat’a kadar rezervasyonları açtı.
  • Samsung’un en yeni Snapdragon yonga setleri ve geliştirilmiş kameralarla Galaxy S23 serisini piyasaya sürmesi bekleniyor.

Söylentiler ve tesadüfi ifşaların ardından Samsung, Galaxy S23 serisini ortaya çıkaracağı tarihi resmen açıkladı. Bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliği 1 Şubat’ta saat 10:00’da San Francisco, CA’da yapılacak, ancak Samsung’un olağan kanalları üzerinden canlı yayınlanacak.

Her zamanki gibi, Samsung yaklaşan cihazları için ABD’de rezervasyonları açıyor. Şirket, Galaxy S23’ün adını vermedi, ancak Samsung’un 1 Şubat’ta açıklayacağı şey bu olabilir. (yeni sekmede açılır) bir cihaz için ön sipariş verildiğinde 50 ABD doları veya iki cihaz için ön sipariş verildiğinde miktarın iki katı kredi alacak.

Samsung Galaxy S23'ün renkleri sızdırıldı

(İmaj kredisi: Max Jambor / Twitter)

Samsung Galaxy S23 Ultra'nın renkleri sızdırıldı

Galaxy S23 serisinin yukarıdaki görsellere benzemesi bekleniyor. (İmaj kredisi: Max Jambor / Twitter)

Elde ettiklerimize gelince, sızıntılar Galaxy S23 serisinin S23 ve S23+ için daha temiz bir kamera muhafazası olmadan güncellenmiş tasarımlara sahip olacağını gösteriyor. Görünüşe göre bu cihazlar, Galaxy S22 Ultra’ya benzer ayrı çıkıntılı kamera lenslerine sahip olacak. Galaxy S23 Ultra’ya gelince, cihazın yakın zamanda sızan teaser videolarında alay edilen geliştirilmiş bir 200MP birincil kamera sensörüne sahip olması bekleniyor.