Galaxy S22 Ultra’nız için Kalem mi arıyorsunuz? Bunlar en iyileri


Samsung’un amiral gemisi Galaxy S22 akıllı telefon üçlüsü geçen ay tanıtıldı. Galaxy S22, S22 Plus ve S22 Ultra, şu anda satın alabileceğiniz en iyi Android akıllı telefonlardan biridir. Özellikle Galaxy S22 Ultra harika bir Android deneyimi sunuyor. Kağıt üzerinde S22 serisi, son nesil akıllı telefonlara göre minimal yinelemeli bir yükseltme gibi görünse de, S22 Ultra bu yıl önemli bir yeni özellik yakaladı – S Pen ve ekran kalemi desteği.


Okumak: Galaxy S22 ve S22 Plus, S Pen’i destekliyor mu?

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Samsung, Ultra ve Note serisini Galaxy S22 Ultra ile birleştirdi. Galaxy S21 Ultra’dan farklı olarak Galaxy S22 Ultra, bir S Pen (ve tabii ki yuvası) ve tüm Galaxy note özellikleriyle birlikte gelir. Artık Galaxy S21 Ultra gibi ayrı bir ekran kalemi taşımanıza gerek kalmadan Galaxy S22 Ultra’da karalama yapabilir, çizim yapabilir, açıklama ekleyebilir, AirView özelliklerini kullanabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Ancak herhangi bir şekilde resmi S Pen’i kaybeder veya kırarsanız, yeni Galaxy S22 Ultra’nız için yeni bir ekran kalemi satın almak isteyebilirsiniz. Okumaya devam edin ve S Pen’ler ve Galaxy S22 Ultra’nız için satın alabileceğiniz alternatif kalemler hakkında daha fazla bilgi edinin.

 • Samsung Galaxy S22 Ultra S Pen

  Resmi Samsung Galaxy S22 Ultra S Pen

  Tüm özellikleri destekleyecek bir ekran kalemi arıyorsanız, S22 Ultra’nız için resmi Samsung S Pen’i seçmelisiniz. Tüm AirView özelliklerini destekler ve yalnızca telefonun S Pen yuvasında saklanabilir. S22 Ultra için S Pen değişimine aşağıdan göz atın:

 • Samsung S Pen Pro

  Samsung S Pen Pro

  Birden fazla Galaxy cihazınız varsa bu aksesuara göz atın, ardından S Pen Pro’yu seçin. Bu ekran kalemi yalnızca S22 Ultra’nızla değil, diğer Galaxy ürünleriyle de uyumludur. Aşağıda verilen bağlantıları kullanarak cihazdaki tüm fırsatlara göz atın.

 • Samsung Galaxy S22 için UPONEW Kalemi

  Samsung Galaxy S22 için UPONEW Kalemi

  S Pen’inizin Bluetooth özelliklerini kullanmıyorsanız ve S22 Ultra’nızın S Pen yuvasına mükemmel şekilde uyan bir yedek parça istiyorsanız, o zaman UPONEW stylus kullanmanız gereken kalemdir. Bütçenizi zorlamayan ve kalemi S Pen yuvasında saklamanıza izin veren ucuz bir yedek parçadır. Aşağıda verilen bağlantıları kullanarak cihazdaki tüm fırsatlara göz atın.

 • Samsung Galaxy S22 Ultra için VIESUP Kalemi

  Samsung Galaxy S22 Ultra için VIESUP Kalemi

  Ucuz bir S Pen yedeği arıyorsanız, Samsung Galaxy S22 Ultra için VIESUP Stylus ile gitmelisiniz. Paslanmaz çelik ve alüminyumdan yapılmıştır ve değiştirilebilir uçlarla birlikte gelir. Ancak Bluetooth’u desteklemediği için AirView gibi özellikleri kullanamayabilirsiniz.

Ve bununla, en iyi Galaxy S22 ekran kalemi önerileri listemizi sonlandırıyoruz. Benzeri bir ekran kalemi değişimi arıyorsanız, Samsung Galaxy S22 için resmi S Pen Değişimini tavsiye ederiz. Bu ekran kalemi, AirView ve düşük gecikme süresi gibi tüm özellikleri destekler. Kalemi yanlış yerleştirme veya kaybetme risklerinin gerçekten yüksek olduğu ellerinizde veya ceplerinizde taşımak yerine S Pen yuvasına yerleştirebilirsiniz.

Ancak, S Pen’i çok sık kullanmıyorsanız ve bütçenizi zorlamayan ve S Pen yuvasına sığan bir kalem istiyorsanız, Samsung Galaxy S22 Ultra için UPONEW Stylus’u kullanmanızı tavsiye ederiz. . Bu kalem, Bluetooth özelliklerini desteklemez ancak S Pen yuvasına sığar, böylece onu S22 Ultra’nızla birlikte taşıyabilirsiniz. Üstelik, resmi değiştirmenin yarı fiyatına mal oluyor.

Ve tıpkı bu parça gibi, Samsung Galaxy S22 Ultra’nız için satın alabileceğiniz çeşitli aksesuarların yer aldığı bir sayfa listemiz var. Aşağıdan bazılarını kontrol edin:

Samsung Galaxy S22 Ultra Fantom Siyah

Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra, Galaxy S serisindeki en gelişmiş akıllı telefon. Devasa bir ekrana, amiral gemisi bir yonga setine, bol miktarda RAM’e ve depolamaya ve sevilen S Pen’e sahiptir. Nihai ve en iyi akıllı telefon deneyimini arıyorsanız, Galaxy S22 Ultra ile yanlış gidemezsiniz.