Galaxy S22, diğer Android akıllı telefonlardan daha iyi sinyal alımına sahiptir


PCMag’in yeni bir raporuna göre, Samsung Galaxy S22, hücresel bağlantının zayıf olduğu alanlarda sinyal alımı söz konusu olduğunda diğer Android akıllı telefonlardan daha iyi. Raporun bulgularını buradan kontrol edin!


Arama ve mesajlaşma, hücresel alımın önemli olduğu akıllı telefonun temel işlevlerinden bazılarıdır. Yeni 5G bantları ile sinyal alımı ve hücresel bağlantı, akıllı telefonlar arasında ayırt edici faktörlerden biri haline geliyor.


Google Pixel 6, son zamanlarda hücresel bağlantı söz konusu olduğunda düşük performansı nedeniyle eleştirildi. Bununla birlikte, bir rapora göre Samsung bu departmanda herhangi bir gevşeme yapmıyor. PCMagyeni Galaxy S22 serisi, hücresel bağlantının zayıf olduğu alanlarda sinyal alımı söz konusu olduğunda diğer Android cihazlardan daha iyi performans gösteriyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Yayın, düşük sinyalli ortamlarda Samsung Galaxy S22 Ultra’da bağlantı gücü, hız ve performans gibi testler gerçekleştirdi. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Galaxy S22 her açıdan mükemmel bir performans sergiledi. Telefon, ABD’de Qualcomm tarafından sağlanan bir X65 modemle birlikte gelir ve PCMag sadece birkaç yaşında olan akıllı telefonlara kıyasla iyileştirmelerini “sert” olarak lanse etti.

S22 hücresel performans testi

Kaynak: PCMag

Testler, iki farklı hücresel ağda iki Samsung akıllı telefonunda gerçekleştirildi. Yayın, T-Mobile’daki bir Galaxy S22 Ultra ve bir S21 Ultra ile Verizon’un ağında bulunan bir S22 Plus ve bir S21 FE’yi seçti.

İndirme hızlarını test ederken, S22 Ultra ve S22 Plus, özellikle düşük sinyalli alanlarda diğer iki Samsung akıllı telefondan daha iyi performans gösterdi. Sağdaki grafik, azalan sinyal gücüyle S22 Ultra’nın geçen yılki S21 Ultra’dan daha iyi performans gösterdiğini gösteriyor. Benzer şekilde S22 Plus, indirme hızlarını test ederken Samsung’un yakın zamanda piyasaya sürdüğü S21 FE’den daha iyi performans gösterdi.

Testlerde bazı tutarsızlıklar vardı ama PCMag bunların gelecekteki üretici yazılımı güncellemeleri ve ağ yönetimi yoluyla çözülebilecek “sürüm öncesi tuhaflıklar” olduğunu söyledi. Ayrıca Samsung Galaxy S22 ünitelerimizi de kendi tarafımızda test ediyoruz. Yeni Galaxy cihazlarının incelemesi çıkar çıkmaz göz atmak için Pocketnow’un YouTube kanalına abone olmayı unutmayın.

Şimdi Samsung Galaxy S22 için ön sipariş verin ve büyük tasarruf edin!

 • Samsung Galaxy S22 Yeşil

  Samsung Galaksi S22

  Samsung Galaxy S22, amiral gemisi 4nm yonga seti, arkada hem gece hem de gündüz önemli anıları yakalayabilen üç kamera kurulumu ve tek bir şarjla tam bir gün dayanabilen uzun bir pil ömrü ile geliyor. Kompakt ve şık bir cihaz istiyorsanız Galaxy S22, 2022’de alabileceğiniz en iyi cihazlardan biridir.

 • Samsung Galaxy S22 Plus Beyaz PBI

  Samsung Galaxy S22 Artı

  Galaxy S22 Plus, Samsung’un en yeni amiral gemisi akıllı telefonu. Güçlü bir yonga seti, 120 Hz yenileme hızına sahip büyük 6,6 inç AMOLED ekran, 50 MP birincil kamera ve çok daha fazlasıyla birlikte gelir. Galaxy S22 Plus’ınız için hemen ön sipariş verin ve 150$’lık Samsung Kredisi kazanın!

 • Samsung Galaxy S22 Ultra Fantom Siyah

  Samsung Galaxy S22 Ultra

  Galaxy S22 Ultra, daha büyük bir 6,8″ QHD+ 120Hz AMOLED ekrana, çok yönlü bir kamera kurulumuna ve tüm gün boyunca devam etmenizi sağlayacak büyük bir pile sahiptir! Galaxy S22 Ultra’nızı Samsung’un web sitesinden ön sipariş verin ve 200 $ değerinde Samsung Kredisi kazanın .

Kaynak: PCMag | Aracılığıyla: 9to5Google