Galaxy S21 FE, Samsung’un kendisi tarafından sızdırıldı, yakında piyasaya sürülecek mi?


Merakla beklenen akıllı telefon, Samsung’un resmi internet sitesinde boy gösterdi.


Galaxy Samsung’un FE veya Fan Edition serisi, akıllı telefon alıcıları arasında oldukça popüler oldu. FE serisi altındaki akıllı telefonlar, özelliklerin ve fiyatların oldukça iyi bir karışımıdır. Bununla birlikte, Samsung’un S21’i sekiz aydan uzun bir süre önce duyurmasına rağmen Galaxy S21 FE’yi henüz görmedik. Galaxy S21 FE, akıllı telefonların Google Play Console’da görünmesi ve tam HD görüntülerinin sızdırılmasıyla burada burada ortaya çıktı, ancak FE akıllı telefonun bir sonraki sürümüyle ilgili olarak henüz Samsung’dan herhangi bir yetkili görmedik.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Şimdiye kadar. Merakla beklenen akıllı telefonun lansmanı çok yakın görünüyor S21 FE, Samsung’un resmi web sitesinin Fransızca versiyonunda kısa bir süre göründü. Sammobile tarafından tespit edilen Samsung Galaxy S21 FE, Samsung Fransa’nın ücretsiz YouTube Premium teklifinin reklamını yapan web sitesinde Samsung’un diğer S21 serisi akıllı telefonlarıyla birlikte bahsedildi. Reklama göre Galaxy S21 FE, piyasaya sürüldüğünde veya çıkarsa, 4 aylık YouTube Premium aboneliği ile gelecek.

samsung fransa web sitesinde s21 fe

Bunun dışında, Samsung’un bir sonraki FE telefonu hakkında hemen hemen her şey sızdırıldı. 6 GB RAM ile birlikte bir Snapdragon 888 5G yonga seti tarafından desteklenecek. Full HD+ çözünürlüğe sahip Super AMOLED Infinity-O ekrana sahip olacak ve 120 Hz yenileme hızını destekleyecek. 4.500 mAh pil ile çalışacak ve 25W hızlı şarj ile Qi kablosuz şarjı destekleyecek.

Güçlü dahili özelliklerin yanı sıra Samsung Galaxy S21 FE, 12MP+12MP+8MP üçlü kamera kurulumuna sahip olacak. 12MP sensör, 4K 60 fps kayıt yapabilen birincil geniş açılı lens olacaktır.

Galaxy S21 FE’den beklentileriniz neler? Sizce Samsung önümüzdeki günlerde akıllı telefonunu duyurur mu? Aşağıdaki yorumlar bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin!