Galaxy S20’de 3,5 mm kulaklık girişi var mı?


Galaxy S20’yi satın almak istiyorsunuz, ancak 3,5 mm kulaklık jakı ile donatılıp donatılmadığından emin değil misiniz? İşte cevabınız ve amiral gemisi telefon için bazı TWS kulaklık önerileri.


Son birkaç yılda, birçok akıllı telefon üreticisi, mühendislik zorluklarını gerekçe göstererek amiral gemilerinde 3,5 mm kulaklık jakını terk etti. Yine de, 3,5 mm kulaklık jakına sadık kalmaya devam eden ve hatta kullanıcıların yüksek çözünürlüklü müziğin keyfini çıkarması için üst düzey bir DAC paketleyecek kadar ileri giden birkaç isim var.


Samsung Galaxy S10 serisi, ince formuna rağmen 3,5 mm kulaklık girişine sahipti. Ama halefi var mı? Cevap HAYIR. Galaxy S20’de kulaklık girişi yok.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Samsung, nihayet yumuşayıp Galaxy Note 10’daki 3,5 mm kulaklık jakını düşürdüğünde, 2019’da geri geleceğine dair bir işaret verdi. Bu, Samsung’un ileri teknoloji telefonlarındaki güvenilir kulaklık jakı için sonun başlangıcı oldu. Pek çok kişi Galaxy S20’nin kulaklık jakını koruyabileceğine dair hala umut beslemesine rağmen, Samsung aksi yönde karar verdi.

Samsung, Galaxy S20’nin perakende paketinde AKG ayarlı USB Type-C kablolu kulaklıkları bir araya getiriyor. Peki ya kablolu bir çözüm istemiyorsanız? Açıkçası, orada bulunan kablosuz seçenekler denizinden seçim yapmak için biraz daha para ayırmanız gerekeceği anlamına geliyor. Bunu yapmak istiyorsanız, Galaxy S20 için en iyi Bluetooth kulaklıklar için en iyi seçimlerimiz:


Samsung Galaxy Tomurcukları+

Samsung Galaxy Buds+, geçen yıl çıkan Galaxy Buds’ın geliştirilmiş bir versiyonudur. AKG ayarlı Galaxy Buds+, pil ömründe çarpıcı bir iyileşme, iki yönlü dinamik hoparlörler sayesinde güçlü ses çıkışı, üçlü mikrofon sistemi ve çok daha fazlasını sunar. Aktif gürültü önleme özelliğinden yoksun olsalar da, Samsung bu sefer çok daha iyi ses yalıtımı vaat ediyor. IPX2 dereceli Galaxy Buds+, tek bir şarjla 11 saate kadar dayanır ve şirket içi bir ürün olduklarından, Galaxy S20 ile birlikte kullanıldıklarında daha iyi optimizasyon ve diğer ekosistem avantajları sağlarlar.

Satın almak: Samsung Galaxy Buds+ (149,99$)

Sony WF-1000XM3

Önceliğiniz ses kalitesiyse ve gürültü gidermenin avantajlarına değer veriyorsanız, Sony WF-1000XM3 sizin için doğru seçimdir. Sony ürünü, 0,24 inçlik bir sürücü birimine ve işini oldukça iyi yapan özel bir gürültü önleyici çipe sahipken, DSEE HX ses geliştirme motoru, Galaxy S20’nizde depolanan en iyi ses dosyalarını ortaya çıkarmak için sıkıştırılmış müzik dosyalarının kalitesini yükseltebilir. Şarj kutusuyla birlikte, Sony WF-1000XM3 kablosuz kulaklıklar 24 saat dayanabilir ve ayrıca hızlı şarjı da destekler. Ve oh, özelleştirilebilir dokunma hareketlerini destekliyorlar ve ayrıca Google Asistan ve yerleşik Alexa biçiminde yerleşik bir AI asistanına sahipler.

Satın almak: Sony WF-1000XM3 (228 Dolar)

Jabra Elite 75t

Müzik tutkunları arasındaysanız ve derin bas seslerinden hoşlanıyorsanız, Jabra Elite 75t kesinlikle denemeye değer. Bu Alexa özellikli gerçek kablosuz kulaklıklar, hafif yapıları, rahat oturmaları ve net arama kaliteleri nedeniyle övüldü. Ama her şeyden önce, güçlü bir bas çıkışıyla birlikte mükemmel ses kalitesi, onları diğerlerinden ayıran şeydir. Eşlik eden uygulama, EQ’yu beğeninize göre özelleştirmenizi sağlar ve şarj kutusuyla vaat ettikleri net 28 saatlik pil ömrü de çoğu kullanıcının mutlu olacağı bir şeydir. Bununla birlikte, Jabra kulaklıkları aktif gürültü önleme özelliğinden yoksundur ve ayrıca kablosuz şarj desteğini de kaçırır.

Satın almak: Jabra Elite 75t (179,99$)

Soundcore Liberty Air 2

Soundcore Liberty Air 2, sunduğu değer nedeniyle oldukça iyi karşılandı. Bunlar, ses yalıtımı için cVc 8.0 Uplink Noise Cancellation teknolojisini kullanır ve 28 saatlik daha yüksek pil ömrü vaat eder. Soundcore teklifi, dokunmatik kontrolleri destekler ve ayrıca sesle etkinleştirilen bir sanal asistan olanağı sunar. Soundcore Liberty Air 2, kullanıcıların eşlik eden uygulamayla özel EQ profilleri oluşturmasına olanak tanır ve müzik çıkışını beğenilerine göre ayarlamalarına izin veren 22 ayara sahiptir. Aynı zamanda oldukça hafiftirler ve düşmelerini önlemek için güvenli bir oturma tasarımına sahiptirler.

Satın almak: Soundcore Liberty Air 2 (99,99 $)